xiaomi mi robottolmuimeja

Xiaomi Mi Robottolmuimeja

Hiina tehnika pole enam päris pikka aega miski, millele alt üles vaadatakse. Ajad, mil “Made in China” ülimalt kehva kvaliteeti märkis on läbi. Nagu mujalgi on hiinlased teinud kõva arenguhüppe ka robottolmuimejate vallas ning käesolevas postituses vaatamegi üle, millega üks nende uusimaid mudeleid Xiaomi Mi Robottolmuimeja hakkama saab või ei saa.

Sisukord (vajuta et avada)

Xiaomi Mi Hinnang
4

Kokkuvõte

Xiamo on robottolmuimeja, mis teeb töö ära, kuid ei hiilga vapustavalt mitte ühegi näitaja poolest. Tema vead ühilduvusega ning muud pisiasjad panevad meid pigem teiste samaväärses hinnaklassis olevate masinate poole vaatama.

Pros

  • Sujuv liikumine
  • Võrdlemisi odav

Cons

  • Aplikatsiooni ühildus on täielik peavalu
  • Mitte parim juuksekarvade puhul
  • Ummistub kiiresti

Xiaomi Mi Robottolmuimeja Eelised

Xiaomi Mi Robottolmuimejal on ülipikk aku kestvusaeg. Tema aku mahutavus on lausa 5200 mAh-d ning see võimaldab tal järjest koristada 2 kuni 2,5 tundi. Tegemist on ühe kauem järjest koristada suutva robottolmuimejaga turul.

Xiamo Mi saab suurepäraselt hakkama kõvadel pindadel koristamisega. Ilmselgelt on antud roboti tugevuseks just pigem kõvemad pinnad kui pehmed. Ta saab küll ka vaipadel hakkama, kuid seda vaid lihtsamatel.

Xiamo Mi-le on lisatud pehme põrkering, mis takistab tal kodu koristades ning erinevatele objektidele vastu minnes, liialt kõva müra või kolinat teha. Ta liigub üpriski sujuvalt läbi sinu kodu ning pole niivõrd kohmakas nagu seda näiteks mõned Neato robottolmuimejad võivad olla.

Hind on kahtlemata see, mis peaks Xiaomile teiste ees eelise andma. Seda ta ka teeb, sest tõesti on Xiaomi Mi üks odavamaid masinad, mille soetamist üldse kaaluda võiks. Muidugi on tänaseks päevaks turule tekkinud ka palju konkurente, kes sarnases hinnaklassis tooteid pakuvad ning see vähendab Xiaomi eelist märgatavalt.

Xiaomi Mi Robottolmuimeja Nõrkused

Nagu ümmarguste robotite puhul ikka, ei saa Xiaomi Mi eriti hästi nurkadest prahi imemisega hakkama. Talle on küll installeeritud hari, mis peaks nurkadest tolmu ära korjama, kuid ütlen ausalt – ta ei tee sellega just suurepärast tööd. Põhimõtteliselt jätab ta enamiku prahist nurkadesse nii, et pead sellised kohad ise tavatolmuimejaga üle käima.

Mis on käesolevat robottolmuimeja juures kõige üllatavam on tema võimetus isegi kesmise pikkusega karvadega toime tulla. Ta lihtsalt ei ime neid ära või isegi kui see peaks õnnestuma, siis ummistavad karvad Xiaomi Mi robottolmuimeja üpriski kiiresti ning muudavad ta kasutuskõlbmatuks. Ühesõnaga – koduloomade omanikele seda kindlasti ei soovitaks. Ka pere, kus elab palju pikajuukselisi naisterahvaid pole see robot ideaalseks lahenduseks.

Kui otsustasid Xiamo Mi soetada, siis võid kindel olla, et kõige rohkem hakkab Sind tema ülesseadmisel närvi ajama tema võimetus koheselt aplikatsiooniga ühilduda. Ta lihtsalt keeldub seda tegemast ning aplikatsioon ei leia robotit üles. Nutikas robottolmuimeja, mis ei ühildu aplikatsiooniga ei saa kuidagi olla hea lahendus.

Nagu ülevalpool juba mainisin, siis tundub, et Xiaomi Mi on pigem mõeldud kõvade kui pehmete pindade koristamiseks. Ta lihtsalt ei saa väga hästi vaipadega hakkama ning jätab sinna väga palju erinevat puru ning sodi maha.

Otsus

Mina Xiamo Mi-d endale koju ei ostaks. Jättes kõrvale eelarvamused Hiina toodete kohta, leiab turult siiski palju paremaid robottolmuimejaid, kes mitte ainult ei korista paremini, vaid konkureerivad Xiaomi omadega ka juba hinna poolest. Valiksin natukene kallimas hinnaklassis Prosceninc M7 Pro masinat või kui vaadata täpselt sama hinda, siis eelistaksin Ecovacs 605 robottolmuimejat.

Kui soovid antud robottolmuimejat osta, siis parima hinna leiab järgnevalt lingilt.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top