Samsung POWERbot robottolmuimeja

Samsung POWERbot robottolmuimeja

HEAD/ Tema imemisvõimsus on märgatavalt tugevam kui teistel samaväärsetel robottolmuimejatel

VEAD/ Teistel masinatel on natukene pikemad garantiiajad.

OTSUS/ Kuigi ta ei saa suurte takistustega kõige paremini hakkama on Samsung POWERbot kõige suurema imemisvõimsusega robottolmuimeja. Seega me kindlasti soovitame teda.

Oleme kulutanud palju aega erinevate robottolmuimejate testimisel peale. Oma testides katsetasime masinaid erinevatel pindadel ning erinevat tüüpi prügiga. Kui panime kõik oma katsetuste tulemused kokku ning analüüsisime neid, siis oli tulemus selge – Samsung POWERbot robottolmuimeja koristas ära enam prahti kui ükskõik milline teine tema ametivendadest.

Ta nägi küll natukene vaeva, et suurtest takistustest ümber saada, kuid tema imemisvõimsus teeb selle hulgaga tagasi niisiis teeniski ta meie testide tulemusena teise koha.

VAATA HINDA SIIT

Parim hind 100% Amazonis. Oleme otsinud välja kõik Eesti e-poodide hinnad ning oleme jõudnud järeldusele, et enamus robottolmuimejaid on Amazonis lausa sadu Eurosid odavamad. Sealt on lihtne osta, nad toimetavad kauba kiiresti Eestisse ning toodetele kehtivad kõik tavapärased tootjapoolsed garantiid. Lisainfoks ja antud toote hinna vaatamiseks, vajuta rohelise nupule.

Jätte kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Meie katse parim robottolmuimeja!

iRobot Roomba i7+

 

iRobot® Roomba® i7+

OSTA SIIT

Scroll to Top