Samsung POWERbot R7260 Pet Plus

Uuendatud:

Samsung POWERbot R7260 Pet Plus on üle keskmise kõrge hinnaklassiga robottolmuimeja, millesse on peidetud suhteliselt vähe nutikaid funktsioone. Kui olete otsimas pelgalt tolmu koristamisega seotud abilist ning teie peres on karvaseid lemmikloomi, võite olla leidnud endale sobiva kaaslase.

Sisukord (vajuta et avada)

Samsung POWERbot R7260 Pet Plus
3.3

Kokkuvõte

Kokkuvõttes võime öelda, et tegemist on kõrge hinnaklassiga robotiga, mis oma oskustelt jääb isegi keskmise hinnatasemega robotitele alla. Jah, Samsungi poolt toodetud seade lisab kindlustunnet kuid pelgalt firmamärgi eest mitusada eurot välja käia on liiga palju.

Eelised

Samsung POWERbot R7260 Pet Plus, nagu selle nimestki võime järeldada, sobib hästi karvaste lemmikloomade omanikele. Nimelt on robotil eriti hea imemisvõimsus ja seda ka vaipadelt koristades, vähendades seeläbi lemmikute omamise tagajärjel tekkiva segaduse likvideerimisele kuluvat aega. Samuti saab robot suurepäraselt hakkama nurkadest ja äärtest koristamisega. Sellele mõeldes on Samsung andnud masinale D tähte meenutava kuju, mis suudab imiteerida tavalise tolmuimejaga koristamist, millega läheneme vaikselt võimsa imemisvõimsusega nurgale või seinaäärele ning eemaldume sellest. Et aga kogu töö oleks veelgi efektiivsem, on võimalik lülitada robot nurkadest puhastamise režiimi, mille käivitamisel tuleb roboti põhja alt välja kummist laba, mis ei keerle kuid aitab liigutada mustuse roboti imemisava ette. Sellist lahendust teistel tootjatel peale Samsungi saadaval ei ole.

Robotit on võimalik juhtida läbi kaasasoleva analoog puldi või Google Play ning Apple Appstore-ist leitava telefonirakenduse. Soovitame kasutada telefonirakendust, sest see võimaldab juhtida robotit üle Wi-Fi kõikjalt maailmast ning avab meile mitmed erinevad funktsioonid. Näiteks on võimalik telefonirakenduse kaudu siduda robot Amazon Alexa ja Google Home häälkäsklustega, luua koristusgraafikuid, juhtida robotit edasi-tagasi, paremale ja vasakule nagu tavalist puldiautot, teostada kohtkoristust, mis on eriti hea näiteks siis kui olete oma lemmikuga jalutuskäigult tagasi jõudnud ning ta määrib poriste käppadega teie esiku. Sellise olukorra tekkimisel on võimalik panna robot konkreetselt esikut puhastama ilma, et peaksite selleks tavalist tolmuimejat või moppi välja otsima. Lisaks on telefonirakendusest võimalik vaadata koristusajalugu ning näha interaktiivsel kaardil, millistes tubades on robot juba koristanud. Tänu viimasele funktsioonile ei ole teil vaja enam eraldi tube puhtuse osas kontrollima minna, sest põhjalik ülevaade on telefonist leitav. Kahjuks analoog puldilt ei ole võimalik koristatud alasid näha kuid kõik teised funktsioonid on sarnaselt telefonirakendusele saadaval.

Nõrkused

Esimese nõrkusena peame mainima roboti akut. See kestab vähe, eriti veel kui arvestada roboti eest välja käidud summat. Keskmiselt suudab robot ühe laadimisega töötada 40-70 minutit, mille jooksul suudab puhastada umbes 60m2 suuruse ala. Õnneks on Samsung lisanud robotile piisavalt nutti, et see oskaks aku tühjenemisel sõita oma laadimisalusele ning aku täitumisel jätkata koristust pooleli jäänud kohast.

POWERbot R7260 on takistuste osas liiga optimistlik. Tõsi, robotil on suured rattad ja suudab edukalt ületada maas lebavaid juhtmeid kuid uksepakkude ületamisel tuleks end tagasi hoida. Kui teie kodus on kõrgemad kui 1,5cm uksepakud, proovib robot neist iga hinna eest üle sõita, vajadusel tagurdada ning uuesti proovida, mistõttu jääb see üsna tihti uksepakule kinni ning vajab koristustööde jätkamiseks inimese sekkumist.

Viimase nõrkusena toome välja roboti hinnataseme, mis on keskmiselt 700€. Kahjuks selle summa eest saate endale pigem kõrge, 9,6cm kui täpne olla, roboti, millel puudub põrandate märgpuhastuse ehk mopifunktsioon.

Lõppsõna

Kokkuvõttes võime öelda, et tegemist on kõrge hinnaklassiga robotiga, mis oma oskustelt jääb isegi keskmise hinnatasemega robotitele alla. Jah, Samsungi poolt toodetud seade lisab kindlustunnet kuid pelgalt firmamärgi eest mitusada eurot välja käia on liiga palju.

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top