Samsung POWERbot R7070 Pet

Samsung POWERbot R7070 Pet

Uuendatud:

Tegemist on Samsungi järjekordse robottolmuimejaga, millel on võrreldes eelmiste versioonidega mõned vead parandatud. See saab koristustöödega hästi hakkama kui midagi enamat sellest oodata ei tasuks.

Sisukord (vajuta et avada)

Samsung POWERbot R7070 Pet
3.1

Kokkuvõte

Samsung POWERbot R7070 Pet aeg on läbi saanud. Tänapäeval on lihtsalt saadaval juba nii palju uusi ning paremaid mudeleid ja seda tunduvalt soodsama hinnaga.

Eelised

Samsung POWERbot R7070 Pet esimeseks ja suurimaks eeliseks on selle lai valik juhtimisviise. Robotit on võimalik koristama saata robotil olevate nuppude, analoog puldi ja üle Wi-Fi töötava telefonirakenduse kaudu. Loomulikult ei puudu ka võimalus Amazon Alexa ja Google Home kaudu roboti käivitamise võimalus.

Kui soovite robotit juhtida läbi sellel olevate nuppude, tuleb teha valik 3 nupu vahel – alusta puhastamist, roboti koristustsükli pausile panek ja pausilt jätkamine ning laadimisalusele sõitmine. Analoog puldil on võimalik seadistada koristusgraafikuid, juhtida robotit edasi-tagasi ja paremale-vasakule, panna robot kohtkoristust tegema ning valida 3 erineva imemisvõimsuse vahel. Kui aga otsustate telefonirakenduse kaudu robotit juhtida, on teil võimalik lisaks näha aku laetuse taset ja ka koristusajalugu, täpsemalt roboti poolt läbitud teekonda kaardina. Tänu sellele ei ole vaja pärast roboti koristutsüklit minna igasse tuppa kontrollima, kas robot on seal juba jõudnud koristada, sest kogu vajalik informatsioon on telefonirakendusest leitav. Kahjuks kasutab R7070 Pet sama rakendust nagu teised Samsungi robotid ning seetõttu leiab ka siit suhteliselt levinud vea – rakendus jookseb pidevalt kokku.

Sarnaselt teistele POWERbot robotitele on ka R7070 Pet seerial läbipaistev tolmusahtel, mille eemaldamiseks piisab vaid tolmusahtlil olevale nupule vajutusest. Kasutajad on lausa välja toonud, et see on üks esimesi roboteid, mille tolmusahtli tühjendamiseks ei ole vaja kasutada kummikindaid, sest kogu protsess on väga puhas. Lisaks ei pea tänu suurele, 0,7 liitrisele tolmusahtlile, seda pärast igat koristust tühjendama. Uudse lahendusena on Samsung lisanud robotile ka funktsiooni, tänu millele eemaldab robot põhja all olevalt pöörlevalt rullharjaselt takerdunud juuksed ja lemmikloomade karvad. Äärmiselt mugav!

Kuna eelmiste selle seeria robotite puhul on paljudel kasutajatel tekkinud küsimusi enda koduse privaatsuse ja selle säilitamise kohta, on Samsung otsustanud ülesvaatava lainurk kaamera asendada otse vaatava lainurk kaameraga. Tänu sellele ei ole vaja muretseda, et robot vaataks näiteks teie seeliku alla, sest selle nurga alt ei ole see võimalik.

Nõrkused

Samsung POWERbot R7070 Pet-i suurimaks nõrkuseks on selle disain. Kuigi masina D-tähte meenutav kuju aitab koristada tolmu eriti hästi just nurkadest ja äärtest, on see äärmiselt kobakas. Kuna roboti kõrguseks on 9,7 ja läbimõõduks 34,8cm, tuleb kodu iga kord kriitilise pilguga üle vaadata, sest võib-olla olete juhuslikult näiteks mõnda tooli liigutanud ning robot võib selle vahele kinni takerduda. Kahjuks sarnase kobaka disaini on saanud ka roboti laadimisalus, mille jaoks tuleb nii mõneski kodus eraldi ruumi tekitada, liigutades selleks mööblit või tõstes kogu toa ringi. Ülimalt suured robottolmuimejad on üldse üheks Samsungi käekirja tunnuseks antud toodete vallas. Ka näiteks R7260 Pet Plus on äärmiselt kogukas robottolmuimeja.

Kuigi inimestele üldjuhul meeldib optimism, ei saaks seda POWERbot R7070 Pet-i puhul positiivse omadusena välja tuua. Nimelt peab robot ennast suhteliselt võimekaks ja üritab seeläbi ületada kõikvõimalikke takistusi, kaasaarvatud juhtmeid ja maas lebavaid riideid või susse. Kahjuks robot neid siiski ületada ei suuda ning takerdub ja vajab inimese abi, et taas koristustöödega jätkata.

Vaadates roboti hinnalipikul olevat summat – 650€, võiks eeldada, et selle roboti aku peab kaua vastu. Erinevates internetis leitud arvustuste põhjal võib aga öelda, et aku peab vastu 30-90 minutit. 90 minutit peab aku vastu kõige nõrgemas režiimis, umbes 60 minutit tavalises režiimis mida peamiselt kasutajad kasutavadki ja turbo ehk kõige võimsamas režiimis ainult 30 minutit.

Lõppsõna

Kokkuvõttes võib öelda, et tegu on pigem kalli robotiga, mis teeb oma tööd hästi kuid võrreldes teiste samas hinnaklassis olevate robotitega, on see pigem ajale jalgu jäänud. Just seetõttu soovitaksime teil otsinguid uue koduabilise osas jätkata.

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top