Proscenic U6

Proscenic U6

Kuigi Proscenic ei pruugi kodumasinate maailmas just kõige tuntum tegija olla, on nende robottolmuimejad erinevates Euroopa riikides aina enam pead tõstmas ning seda just tänu oma headele puhastusomadustele. Järgnevas postituses vaatame üle, millega Proscenic U6 hästi hakkama saab ning, mis teda teistest eristab.

Proscenic U6 Hinnang
4.7

Kokkuvõte

Proscenic U6 on ülimalt võimas robottolmuimeja väga vastupidava ning kaua masinal töötada laskva akuga. Tema Y-kujuline moppimine, 24 sensorit ning üpriski madal hind võrreldes teiste samaväärsete masinatega teevad temast ühe parima valiku robottolmuimeja soetamisel.

Pros

  • Imemisvõimsus lausa kuni 2600 Pa
  • 5200 mAh Liitium aku tagab kuni 200 minutilise tööaja
  • Y-kujuline märgpesu funktsioon

Cons

  • Tugev režiim on üpriski mürarikas
  • Pesemisel ei oska eristada vaipu (neile tuleb keelualad seadistada)

Proscenic U6 parimad omadused

Kui võtta arvesse pelgalt robottolmuimejate parameetreid ning tootja poolt välja antud numbreid, siis on Proscenic U6 üheks võimsamaks robottolmuimejaks maailmas. Selle imemisvõimsus on 2600 Pa (mõningate andmete järgi 2700 Pa) ning seda on rohkem kui enamikel sarnastel masinatel. Tugev imemisvõimsus tagab tõenäoliselt parema koristamise nii vaipadel kui näiteks liivaterade korral. Valida saab 3 erineva tugevuse vahel, millest oleneb ka roboti hetke töövõimsus.

U6 on tolmuimeja, mis suudab lisaks tolmu imemisele ning pühkimisele, sooritada ka märgpesu funktsiooni. Robotil on 300 ml suurune (190 ml suurem kui eelkäijal M7 Pro-l) veeanum, mida see ise elektriliselt reguleerib. Elektriline regulatsioon on mõeldud tagama ühtlase vee pealelaske ning selle, et robot laadima minnes näiteks enam vett läbi ei laseks. Märgpesu tehes saab valida kolme erineva niiskusastme vahel.

Robottolmuimeja U6 suudab sooritada nii tolmu imemist kui märgpesu korraga. Sellele saab aplikatsiooni kaudu määrata nii keelualasid kui alasid, mille robot peaks iga kord eriti põhjalikult ära koristama (kasulik näiteks esikute puhul või lemmiklooma magamiskohtades).

Y-kujuline moppimine

Eriliseks teeb U6 veel, võrreldes teiste robottolmuimejatega, see, et talle saab märgpesu tehes, anda käskluse sooritada see Y kujuliselt. Nii peaks robot avaldama põrandale tugevamat survet ning selle ühe korra asemel, vähemalt 2 korda üle tegema. Sellist märgupesu ei võimalda hetkel mitte ükski teine robottolmuimeja.

Maja erinevate korruste kaardimälu ja kaardistatud piirkonnad

Ilmselgelt ei puudu nutikamade robottolmuimejate sekka kuuluval U-l ei korruste mälu ega kaardistamine. See suudab edukalt teha kuni 10 erinevat kaarti sinu kodust ning neid ise vajadusel eristada. 24 erinevat sensorit aitavad tal õige koha kindlaks teha ning niiviisi leiab robottolmuimeja alati üles oma laadimisjaama ning ei eksi ära.

Tänu oma kõrgusanduritele ei kuku U6 alla treppidest.

Pikk tööaeg

Juba eelnevalt mainisin, et U6-l aku peab vastu lausa 200 minutit. Seda muidugi vaiksemal režiimil. Kui teda kasutada kõige võimsama seadega, siis peaks masin korraga töötama 90 minutit ning seejärel ise laadima minema. Kui töö jääb aku tõttu pooleli, siis läheb U6 laadima ning naaseb hiljem laetuna pooleli jäänud kohale ning lõpetab oma töö.

Tutvustav video roboti omadustest:

Proscenic U6 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top