proscenic m7 pro

Proscenic M7 Pro

Uuendatud:

Kui sa pole enne Proscenic robottolmuimejatest mitte midagi kuulnud, siis ära muretse – sa pole ainuke. Antud tootja näol pole tegemist just maailma kõige tuntuima robottolmuimejate loojaga, mis iseenesest ei ole tingimata nii halb märk. Vastupidi. Näiteks on oma viimase mudeli Proscenic M7 Pro näol suudetud luua üks 2020. aasta parimaid uusi robottolmuimejaid. Soovid M7 kohta rohkem teada? Siis loe edasi ja viskame selle omadustele pilgu peale.

Sisukord (vajuta et avada)

Proscenic M7 Pro Hinnang
4.7

Kokkuvõte

Proscenic M7 Pro näol on tegemist väga hea robottolmuimejaga, mis sarnaselt kallimate Roombadega, omab ka puhastusjaama võimalust. Ning seda märkimisväärselt soodsama hinnaga. Suurepärane robotolmuimeja, mida ükskõik millisesse kodusse soetada.

Head

  • Puhastusjaam
  • Ülimalt võimas
  • Efektiivne

Vead

  • Tugev režiim on üpriski mürarikas
  • Mitte just parim mopifunktsioon

Eelised

Proscenic M7 juures ei saa lihtsalt muust alustada kui selle imemisvõimsusest. See on lausa 2600 Pa tugev ning on tunduvalt võimsam kui konkurentidel. Näiteks Roomba kõige kallimal mudelil s9-l on see 2200 Pa. Ilmselgelt mängib imemisvõimsus roboti tööomaduste juures olulist rolli. Kui kasutad seadet madalamal režiimil, siis saab masin ise aru kui on sattunud paksema vaiba peale ning tõstab automaatselt imemisvõimsust.

Robottolmuimejate tootjad näevad hetkel kurja vaeva sellega, et kes suudab oma seadmed järgmisele tasemele arendada. Üheks selliseks innovatsiooniks, mille algselt tõi turule Roomba, on robottolmuimeja puhastusjaam. See on koht, kuhu masin saab iseseisvalt enda tolmukonteineri ära tühjendada, mis tähendab seda, et sa ei pea ise pidevalt seda tülikat tegevust läbi viima. Esimese mitte Roombana on Proscenic M7 Pro-l see võimalus olemas. Funktsioon töötab suurepäraselt ning teeb roboti tõesti märksa iseseisvamaks. Puhastusjaama sisse käivad tolmukotid, mida tuleb aega-ajalt vahetada, kuid tegelikult töötab väga hästi ka nende lihtsalt prügikasti puhtaks raputamine ning seejärel uuesti kasutamine. Tolmukoti täituvus oleneb kasutustihedusest. Enamikes Eesti kodudes see vaevalt vähem kui kuu ajaga täis saab.

Mis veel M7 Pro juures väga hea on, on tema suurepärane navigatsioonivõime. Tänu lasertehnoloogiale kaardistab ta ruumid ära ülikiiresti ning täpselt. SLAM lasertehnoloogia abil teab robot koguaeg oma täpset asukohta ning ta ei eksi mitte kunagi ära. Esimese imemisega teeb ta ruumidest virtuaalkaardi ning järgnevatel koristuskordadel tegutseb selle järgi. Kaarte saab teha mitmeid ning omavahel vahetada. Seega sobib see hästi ka mitme korruselistesse kodusesse.

Kaardirakendusega saad määrata nii keelualad kui, vaid spetsiaalse ala või ruumide puhastamise. Tahad koristada ainult kööki? Pole probleemi, saad M7 Pro seda ühe nupuvajutusega tegema saata.

Robotit saab seadistada koristama kolmel erineval režiimisl: vaikne, keskmine ning tugev. Režiimi valikust oleneb ka selle puhastusvõime ning müratase.

Proscenic M7 pro sobib allergikutele. Lisaks tavalistele on seadmel olemas ka HEPA filtrid. Tootja sõnul sobib M7 suurepäraselt inimestele, kes kannatab hooajaliste-, kassi- või koeraallergiate käes.

Lisaks imemisele, suudab M7 ka märgpesu sooritada. Seda mõistab see nutikas masin teha kas samaaegselt imemisega või hiljem, kasutades uudset Y-stiilis mopifunktsiooni, mis pidavat põranda puhtaks saamisele märkimisväärselt kaasa aitama.

2 cm suuruste takistuste ületamine selle masina jaoks probleeme ei valmista. Täheldada tuleb ka selle oskust erinevatest kohtadest “välja rabeleda” ning mitte igale poole kinni jääda.

Tutvustav video roboti omadustest:

Nõrkused

Kui rääkida M7 Pro nõrkustest, siis esimesena tooks välja tema “lärmakuse”. Tulenevalt sellest, et tegemist on võimsaima robottolmuimejaga, tekitab see ilmselgelt ka rohkem müra. Kõige võimsamal tasemel töötades teeb see ikka korralikku lärmi, kuid arvestades selle tugevust, pole ka ime. Lisaks sellele on tolmu tühjendamine puhastusjaama ülimalt lärmakas.

M7 Pro veekonteiner on kõigest 110 ml suur ning seetõttu ei ole ta just parim põrandapesija. Nimelt võib suurtemates kodudes vesi lihtsalt otsa saada ning mopp kuivaks jääda.

Antud robottolmuimeja on 9,8 cm kõrge. See ei tee sellest just kõige madalamat masinat, kuid arvestades seda, et lasertehnoloogiaid kasutavate masiante eelduseks ongi nende peal asuv laser, siis ei jää see samas klassis ametivendadele mitte kuidagi ka alla. Kui tahta väga madalat robottolmuimejat, siis tähendab see ka kehvemat navigatsioonioskust.

Lõppsõna

Proscenic M7 Pro on oma omadustel suurepärane robottolmuimeja ning lisaks sellele on ta märkimisväärselt odavam kui samasse klassi jäävad kallimad Roombad. See on iseseisev, suurepäraste funktsioonidega ning usaldusväärne robottolmuimeja. Kui tahad masinat, mis teeks kõike, mida üks moodne robottolmuimeja teha võiks, peaks M7 Pro sulle väga hästi sobima.

Ostujuhend

Eestis on Proscenicu ametlikuks maaletoojaks mybot.ee. Võimalik, et masinaid saab soetada ka kuskilt mujalt ning odavama hinnaga, aga on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindama.
  2. Proscenicu ametlik maaletooja lahendab kõik sinu probleemid ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Proscenic M7 Pro saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top