proscenic m7 pro

Proscenic M7 Pro

Kui sa pole enne Proscenic robottolmuimejatest mitte midagi kuulnud, siis ära muretse – sa pole ainuke. Antud tootja näol pole tegemist just maailma kõige tuntuima robottolmuimejate loojaga, mis iseenesest ei ole tingimata nii halb märk. Vastupidi. Näiteks on oma viimase mudeli Proscenic M7 Pro näol suudetud luua üks 2020. aasta parimaid uusi robottolmuimejaid. Soovid M7 kohta rohkem teada? Siis loe edasi ja viskame selle omadustele pilgu peale.

Proscenic M7 Pro Hinnang
4.7

Kokkuvõte

Proscenic M7 Pro on väga kergesti käsitletav võimas abiline nii tolmu puhastamiseks, kui ka põranda pesemiseks. Tänu täpsele kaardistussüsteemile liigub robot takistusi vältides sujuvalt kindla teekonnakaardi järgi ja saavutab kvaliteetse tulemuse nii vaipadel, kui ka erinevatel põrandapindadel. Lisaks lihtsustab tööd häälkäskluste esitamise võimalus ja tolmukonteineriga ühendamise võimalus. Teie nautige oma vaba aega ja puhast kodu!

Pros

  • Puhastusjaam
  • Ülimalt võimas
  • Efektiivne

Cons

  • Tugev režiim on üpriski mürarikas
  • Mitte just parim mopifunktsioon

Kui sa töötad palju või on sinu päevad hõivatud lastega tegelemisega, siis on robottolmuimeja suureks abiliseks kodu korrashoidmiseks.

Proscenic M7 Pro puhastab tolmu ja peseb ka teie põranda puhtaks. Saate kvaliteetse tulemuse lihtsa vaevaga, sest teil on võimalus seadistada kindlad ajad ja kohad, kus ja millal masin koristab.

Proscenic M7 Pro parimad omadused

Robottolmuimejal olev IPNAS 3.0 süsteem navigeerib ja kaardistab arukalt teie kodu, loob teie maja reaalajas kaardi ja kavandab siis parima puhastustee. Sellega hoiate kokku nii aega kui aku kestvust, sest robot ei tee tühisõite, vaid kõik on täpselt kaardistatud ja planeeritud tänu robotil olevate 24 anduriga. Tänu sellele saab see hakkama keeruka keskkonnaga ilma vaevata.

Lisaks skaneerib ja kaardistab LDS 360° arukalt kogu teie maja, õpib tundma maja kuju ja takistuste asukohad ning lisab need puhastusteekonna kaardile, nii et teil ei jää puhastamata ükski põrandapind ega nurk.

Kui andurid tuvastavad vaiba, suurendab robot automaatselt imemisvõimsust max režiimile, mis ulatub 50 vatini, et tagada vaiba põhjalik puhastamine. Kui robottolmuimeja lahkub vaiba pinnalt, muudab ta ka võimsust. Kõik toimub sujuvalt ja energiasäästlikult.

2-in-1 puhastamine

Proscenic M7 Pro varustusse kuulub suur tolmukast ja veepaak. Töö teeb efektiivsemaks see, et te võite valida, kas pühkida ainult tolmu, pesta põrandat või pühkida ja pesta põrandat vaheldumisi. Selleks saate roboti lihtsalt seadistada andes sellele käskluse nii pühkida tolmu kui ka pesta. Jälgige, et veepaagis oleks selle töö jaoks piisavalt vett olemas.

Maja erinevate korruste kaardimälu ja kaardistatud piirkonnad

See on eriti kasulik neile, kellel on rohkem kui ühe korrusega maja. Rakendusse saate salvestada mitu erinevat kaarti, iga korruse kohta eraldi. ProscenicHome APP abil saab M7 Pro robottolmuimeja need kaardid mällu salvestada. Näiteks: kaart 1, kaart 2, kaart 3 jne.

Robottolmuimeja jagab teie maja erinevateks piirkondadeks. Te võite valida kindla ruumi puhastamiseks või mitu puhastatavat ruumi. Samuti saate planeerida erinevate ruumide puhastamise ajad.

Lisaks saate kasutada tsooni puhastamist, kui teil on vaja põrandapinnal kindlas piirkonnas tolm, puru või porised jäljed ära puhastada. Selleks lohistage ruudustik roboti kaardil puhastust vajava piirkonna kohale ja Proscenic M7 Pro puhastab vaid teie määratud tsooni.

Saate kaardistada ka piirkonnad, kuhu masin ei peaks minema. Seadistage keelatud tsoonid nii, et lohistate raami kohtadesse, kuhu te robotitolmuimejal minna ei luba. Saate lisada kuni 10 „no-go“ ehk „ei tohi minna“ tsooni.

Pikk tööaeg

Proscenic M7 Pro on varustatud 5200mAh liitium-ioon akuga, mille abil võib robot töötada kuni 150 minutit. Kui valite suure võimsuse või teil on kõik vaibaga kaetud põrandad, siis võib tööaeg olla lühem.

Kui aku tühjeneb, naaseb robot automaatselt laadimisjaama ja täis laetuna jätkab puhastamist sealt, kus see pooleli jäi, kuni kõik teie etteantud puhastamist vajavad alad on koristatud. Teie ise ei pea sellesse protsessi enam sekkuma, sest robot saab kõige sellega ise hakkama.

Turvaline liikumine kõikjal

24 anduriga kaetud Proscenic M7 Pro saab hakkama teie kodu keeruka ümbrusega, sest see skaneerib ja otsib kõikide objektide paigutuse majas. See leiab astmed ja trepid, kokkupõrkevastased andurid skaneerivad ja teatavad takistustest jne. Tänu nendele anduritele ei kuku robot alla trepidest ega põrka kokku mööbliga.

V-kujuline rullhari saab hakkama erinevate põrandatüüpidega ja selle abil on parandatud ebatasase pinnase ületamise võime. See võimaldab robotil ronida üle 2cm kõrguse takistuse.

Automaatne alus

Lisaseadmena on võimalik osta ja Proscenic M7 Pro-ga ühendada automaatne alus. Robottolmuimeja saab ise eemaldada tolmu automaatselt aluse prügikasti, nii et võite unustada tolmuimeja koristustöö algusest lõpuni. Tolmuimeja tolmumahuti tühjendamise pärast ei pea te selle lisaseadme olemasolul muretsema.

Robottolmuimejat saab juhtida ka hääljuhtimise abil. Selleks on kasutusel Alexa & Google Assistant. Ühendage robot ja andke seejärel juhiseid ja käsklusi, näiteks: alusta puhastamist, lõpeta puhastamine või mine laadimisjaama jne.

Tutvustav video roboti omadustest:

 

Proscenic M7 Pro saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top