Proscenic 820P

Proscenic 820P

Proscenic 820P näol on tegemist ühe odavaima robottolmuimejaga, mida on võimalik soetada. Järgnevas postituses viskame pildu peale, kas niivõrd soodne masin ka koristamisega hakkama saab ning kui hästi see seda suudab.

Proscenic 820P Hinnang
4.3

Kokkuvõte

Proscenic 820P robottolmuimejaga saate endale lihtsalt juhitava abilise nii tolmu puhastamiseks, kui ka põrandate pesemiseks. Selle eelised on kindlasti intelligentne tubade kaardistamise programm; töötamise vaiksus; väga õhuke disain, mis laseb puhastada ka madalate kappide alt; aku pikk kestvus; korraliku suurusega tolmu- ja veepaak.

Tolmuimeja ja põrandapesemisfuktsiooniga Proscenic 820P

Robottolmuimejad on järjest populaarsemad ja nende tootevalik on lai. On suuremaid ja väiksemaid, väga paljude nutilisadega ja lihtsamaid roboteid. Proscenic 820P kuulubki just viimaste hulka ja on mõeldud inimestele, kes soovivad korralikku kvaliteetset puhastust, aga kelle jaoks ei ole oluline masina juures selle nutilisade rohkus või uuenduslikud lahendused. Selles võite olla kindel, et oma kodu saate Proscenic 820P robottolmuimejaga kvaliteetselt puhtaks ning loomulikult võidate ka hinnas.

Võimas, kuid vaikne

Proscenic 820P on suure 1800 PA imemisvõimsusega, sellel on harjadeta mootor ning müratase on alla 55db. Samal ajal kui teie lapsed magavad, saab robottolmuimeja töötada madala võimsuse programmiga, see teeb oma tööd nii vaikselt, et teie ja teie lapsed ei märkagi seda. Suurema võimsuse juures tekib veidi müra, mis aga on vaiksem, kui teistel sarnastel tolmuimejatel.

Topeltharjased puhastavad tolmu, puru, pori, juuksekarvad ja ka loomakarvad jne. Põrandal liigub see robot võimalikult madalal, vaibal aga sellises asendis, mis võimaldab vaibad sügavuti puhastada. V-kujuline ujuvrullhari liigub kindlalt põranda lähedal ja säilitab hea imemise isegi siis, kui see pole eriti tasane või seal on pragusid ning parim asi on, et see saab mustuse ka pragudest kätte!

Liikumine ja kohandumine toas oleva mööbliga

Sisseehitatud sensorite abil kaardistab robot oma liikumistekonna ja teeb selleks endale kõige ratsionaalsemad teekonnaga mälupildid, mille järgi on hiljem väga lihtne navigeerida.

Paljude robotite töö võib kahjustada kodu sisustust, mööblit ja seinu, kui need põrkavad nende vastu. Seda muret Proscenic 820P-ga ei teki, sest tänu targale navigatsioonisüsteemile ei riku see teie mööblit ega kuku trepist alla. Mööblile lähenedes fikseerib sensor kõrgused ja kaugused, aeglustab kiirust, möödub mööblist ja jätkab tööd.

Oluline eelis teiste robottolmuimejatega võrreldes, on Proscenic 820P robottolmuimeja üliõhuke disain. Nimelt võimaldab selle kõigest 7,6 cm kõrgus robotil töötada kitsastes ja madalates kohtades nagu näiteks kappide, diivanite ja tugitoolide all.

Kindlasti peate teadma, et roboti infrapunaanduri tõttu ei tööta see hästi, kui ta puutub kokku musta värvi põranda või väga tumeda mööbliga.

Robot ronib kuni 1,5 cm kõrgustest takistustest üle ning pääseb vabalt koristama vaipadele. Vaibale jõudes lisab Proscenic 820P automaatselt võimsust, et vaibad saaksid põhjalikult puhastatud. Sellise võimsuse jaotamisega hoiate tunduvalt kokku energijat ja tööle kuluvat aega.

Juhtimine puldiga ja WIFI-ühenduse abil

Kuna tegemist on siiski robottolmuimejaga, saab seda juhtida puldist ja ühendada WIFI-ühenduse kaudu nii Alexa häälkontrolliga kui Google lahendustega, juhtides robottolmuimejat samal ajal, kui teie puhkate või olete kodust eemal. Selle kaudu saate robotit suunata koristama täpselt siis, kui teil seda vaja on, režiime vahetada ja koristusgraafikut määrata ning jälgida koristuskaarti ja puhastuskordade ajalugu.

Robottolmuimeja Proscenic 820P oskab hästi planeerida oma koristuse teekonda, mis aitab pikendada aku kestvuse aega. Liitiumaku kestvuseks on tavavõimsusel 2 tundi või 120 ruutmeetrit pinda, mis on täiesti piisav teie ruumide koristamiseks. Aku tühjenedes aga, liigub robot iseseisvalt laadimisjaama.

Kaardistatud aladel liigub robot vastavalt sisestatud programmile täiesti iseseisvalt ja naaseb töö lõppedes jällegi laadimisjaama.

Oma lihtsuse tõttu ei jätka robot koristust sealt, kus ta enne laadima minekut pooleli jäi, vaid jätkab koristust uuest kohast. Samuti, kui viite roboti ise teise ruumi ei oska see sealt laadimisjaama iseseisvalt tulla, vaid vajab abi tagasitoomisel.

Kõrgekvaliteediline filtrite süsteem

Masinal on topeltfiltrite süsteem, korraga on nii HEPA kui tavaline filter. Filtrid takistava kindlalt väikeste osakeste tagasi toaõhku pääsemise.

HEPA filter on pestav. Lihtsalt peske voolava vee all, kuivatage ja asetage oma kohale tagasi ning te ei pea minema uut filtrit poodi hankima.

Robotil on suur 600 ml tolmukast ja 350 ml intelligentse kontrolliga veepaak, mis mõlemad on kergesti eemaldatavad ja puhastatavad.

Märgpuhastus toimub samuti planeeritud teekonna järgi, mis ei jäta teile pesemata kohti ega lase robotil teha üleliigseid sõite ruumis. Sisestage vaid puldist või WiFi kaudu põrandapesemise käsklus ja teie põrandad saavad ka puhtaks pestud.

Proscenic 820P saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top