Proscenic 820P

Proscenic 820P

Uuendatud:

Proscenic 820P näol on tegemist ühe odavaima robottolmuimejaga, mida on võimalik soetada. Järgnevas postituses viskame pildu peale, kas niivõrd soodne masin ka koristamisega hakkama saab ning kui hästi see seda suudab.

Sisukord (vajuta et avada)

Proscenic 820P Hinnang
4.3

Kokkuvõte

Proscenic 820P on soodne robottolmuimeja, mis on oma hinna kohta üpriski nutikate lisadega. Seda saab juhtida aplikatsiooni kaudu, see kaardistab Sinu kodu, tõstab imemisvõimsust vastavalt vajadusele. Antud hinnaklassi kohta on kindlasti tegemist väga hea koduabilisega.

Proscenic 820P Eelised

Alustame peamisega. Ilmselgelt on Prosceninc 820P suurimaks eeliseks selle odav hind. Robottolmuimeja, mille hind jääb alla 300€ on kindlasti just kõige soodsamast hinnaklassist. Antud roboti puhul ei tähenda õnneks madal hind ka automaatselt madalaid tööomadusi. Prosceninc 820P saab enamike ülesannetega, mida üks robottolmuimeja tegema peab, vägagi adekvaatselt hakkama.

Proscenic 820P-le saab käsklusi anda nii puldi kui aplikatsiooni vahendusel. Viimane ei ole soodsaimate robottolmuimejate juures üldsegi mitte iseenesestmõistetav. Aku tühjenedes, läheb ta ise laadima ning tänu kõrgusanduritele ei kuku trepist alla. Seade ühildub ka Alexaga.

Proscenic 820P on kõigest 7,6 cm kõrge. See tähendab seda, et see mahub enamike asjade alla, mis sinu kodus leiduda võib. See on tõesti väga heaks lahenduseks inimestele, kellel on kodus madal voodi, diidan või kummut. 820P saab nende alla koristama ning enam ei pea voodi alt tuulepuhanguga ilmnevaid tolmurulle taluma.

Veel üheks põnevaks omaduseks on 820P võime vaipadele sattudes, oma imemisvõimsust tõsta. Küll ei tee ta seda kõvade, ilma karvadeta vaipade puhul. Ilmselt ta neil juhtudel lihtsalt ei saa aru, et on kõvalt pinnaselt vaibale sattunud. Hea uudisena on need vaibad, aga kõige kergemini puhastatavad.

Robotil on 3 erinevat imemisvõimsuse režiimi. Kõige madalam on tõesti väga vaikne ning erilist müra ei tekita. Samas ei suuda 820P selle režiimiga ka kõige paremini koristada. Kõrgeim, mis on mürarikas, koristab aga hästi. Roboti tööajaks on märgitud kuni 2h.

Proscenic 820P Nõrkused

Tulenevalt sellest, et tegemist on niivõrd odava masinaga, siis on selle koristamistulemus samuti mõnevõrra madalamast klassist kui seda on kõrgemas hinnaklassis robotitel.

Proscenicu 820P teeb küll sinu kodust kaardi, kuid tal puuduvad nutikamad omadused nagu näiteks üksikutesse tubadesse või tsoonidesse koristama saatmine. Lisaks ei oska ta ka pärast laadima minekut oma tööd pooleli jäänud kohast jätkata. Kui tõstad roboti näiteks vaid mõnda konkreetset tuba koristama, siis ei oska see iseseisvalt laadimisjaama tagasi minna. Kui ta alustab oma jaamast, leiab ta selle pärast ka ise üles.

Otsus

Proscenic 820 on väga soodne masin ning see teeb ta heaks valikuks inimesele, kes ei soovi robottolmuimeja alla tervet varandust panna, aga samas soovib usaldusväärset abimeest. Kui elad 2 või 3 toalises kodus ning soovid puhast elamist, sobib Proscenic 820 väga hästi.

Ostujuhend

Eestis on Proscenicu ametlikuks maaletoojaks mybot.ee. Võimalik, et masinaid saab soetada ka kuskilt mujalt ning odavama hinnaga, aga on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindama.
  2. Proscenicu ametlik maaletooja lahendab kõik sinu probleemid ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Proscenic 820P saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top