Philips SmartPro Active

Philips SmartPro Active

Uuendatud:

Philips SmartPro Active on klassikalise välimusega robottolmuimeja, mille nimest võiksime järeldada, et tegu on eriti nutika abilisega. Kahjuks see aga nii ei ole ning leppida tuleb pigem ajale jalgu jäänud tehnoloogiliste lahendustega. Pigem vali meie nimekirjast mõni parem robottolmuimeja.

Sisukord (vajuta et avada)

Philips SmartPro Active Hinnang
1.2

Kokkuvõte

Kahjuks tuleb tõdeda, et tegemist on üpriski saamatu robottolmuimejaga, mis on ka juba ajale jalgu jäänud. Meie antud toodet osta ei soovita.

Head

  • Lihtne kasutada

Vead

  • Aegunud mudel
  • Ei korista efektiivselt
  • Ei ühildu aplikatsiooniga
  • Jääb tihti kinni

Philips SmartPro Active Eelised

SmartPro active kasutab ruumides liiklemiseks sisseehitatud 6 infrapuna andurit, mille abil ruume ei kaardistada. Koristustööde kvaliteedi tõstmiseks on sellel olemas ka tolmuandur, mis aitab tuvastada maas leiduvat prahti ning annab vajadusel robotile käsu ennast võimsamale režiimile lülitada. Sellega aga on tekitatud oht, et robot imeb endasse maas olevad esemed, mida on robot pidanud tolmuks. Õnneks on Philips otsustanud robotile lisada ka kukkumisanduri, tehes seeläbi robotist sobiva abilise ka mitmel tasapinnal laiuvatesse kodudesse.

Kuigi robotil puudub telefonirakendus ja Wi-Fi tugi, on selle juhtimine väga lihtne. Kogu masina kontroll ja koristusgraafikute seadistamine käib läbi robotiga kaasas olnud analoog puldi. Seega kui te ei oma nutitelefoni või ei soovi seda oma kodu tolmuvabana hoidmiseks kasutada, on see ideaalne valik.

Philips SmartPro Active positiivsete omadustega jätkates, on arvustustes üha uuesti ja uuesti välja toodud selle aku kestvust. Aku kestab ühe laadimisega kuni 120 minutit, mille jooksul suudab robot tolmuvabaks muuta kuni 100 m2 suuruse ala. Hea imemisvõimsus ja kaks pöörlevat harjast roboti esiosas aitavad suhteliselt edukalt eemaldada ka lemmikloomade karvad kuid tuleb arvestada, et need kipuvad pöörlevate harjaste vahele takerduma. Kui aga 120-minutilisest koristustsüklist peaks väheks jääma, läheb robot iseseisvalt laadima ja jätkab koristust. Koristus ei jätku kahjuks pooleli jäänud kohast, sest robotil puudub aktiivne asukoha tuvastus. Mainimata ei saa jätta ka tõsiasja, et robot laadimisalust iga kord üles ei leia, mistõttu ei ole harvad juhused, kus koju naastes leiate keset tuba tühja akuga roboti.

Viimase eelisena võiks välja tuua robotiga kaasas oleva virtuaalse seina loova anduri. See on väga heaks abiliseks suuremate ruumide puhul. Näiteks kui soovite, et robot koristaks teie avatud köögiga elutoast ainult köögi, on võimalik andur paigutada köögi ja elutoa liitumiskohta ning robot tekkinud alast väljapoole ei sõida. Tänu sellele, et andur on juhtmevaba ning töötamiseks kasutab 4 AA tüüpi patareid, annab see kasutajale piiramatult kasutusvõimalusi.

Philips SmartPro Active Nõrkused

Peamise nõrkusena on kasutajad maininud telefonirakenduse puudumist. Seda peamiselt seetõttu, et keskmises hinnaklasis toote juures peaks see olema juba roboti elementaarne omadus. Rakenduse puudumise tõttu tuleb kasutajatel leppida roboti juhtimisega läbi analoog puldi või robotil olevate nuppude.

Olulise nõrkusena ei saa mainimata jätta tegevusi, mis tuleb läbi viia enne roboti koristustalgutele saatmist. Nimelt soovitavad igapäevased kasutajad harjuda kiirelt rutiiniga, mille jooksul vaatate oma kodu kriitilise pilguga üle ja eemaldate põrandatelt kõikvõimalikud väiksemad esemed, riided ja juhtmed. Robot neid kõige paremini ei märka, mistõttu sõidab see neist üle või mis veel hullem – takerdub, jättes seeläbi koristuse pooleli.

Philips SmartPro Active on suhteliselt abitu robot. Kuna robot teie kodu kaardistada ei suuda, sõltub see oma liikumistes ainult infrapuna anduritest. Selle tagajärjel ei ole aga harvad juhused, kus robot sõidab vastu mööblit või on sõitnud näiteks söögilaua alla koristama kuid toolide tõttu ei oska see sealt enam välja sõita. Kuigi robot suudab Philipsi sõnul ületada kuni 1,5 cm kõrguseid takistusi, jääb see tihti uksepakkude peale kinni. Selle ja kõikide eelnevalt välja toodud miinuste tõttu võib öelda, et robot sobib eelkõige kasutamiseks ajal mil viibite ise selle läheduses, tehes sellest robotist pigem tüütu abilise.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et SmartPro Active puhul on hinna ja kvaliteedi suhe paigast ära. Kui olete valmis kulutama oma uuele robotile pea 600€, on teil võimalus langetada valik oluliselt paremate lisadega ning töökindlamate seadmete kasuks.

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top