Parim pesev robottolmuimeja, mis turul saada on

Viimasel ajal on uusi robottolmuimejaid turule tulnud nagu sooju saiu. Viimasel ajal tuleb aina enam peale ka robottolmuimejaid, mis lisaks põranda imemisele suudavad põrandat ka pesta. Järgnevas artiklis viskame pilgu peale, milline pesev robottolmuimeja on soetamist väärt.

Parimad pesevad robottolmuimejad

RobottolmuimejaLisainfo
Parim pesev robottolmuimejaProscenic U6
Parim odavast hinnaklassistEcovacs Deebot 605
Parim väärtusProscenic 820P

Robottolmuimeja, mis peseb kasutegurid

Mopiga robottolmuimejal on tavaliste ees nii mõnigi kasutegur. Järgnevaltt vaatamegi üle põhjused, miks endale üldse selline masin soetada ning siis liigume edasi juba konkreetsete mudelite juurde.

Saab hakkama enamike mustuse liikidega

Pesev robottolmuimeja saab hakkama nii just maandunud tolmukübemeta kui juba põrandasse sisse imbunud või ära kuivanud plekkidega. Kalleimatel mopiga robottolmuimejatel on, hoolimata nende multifunktsionaalsusest, olemas ka võimas imemisvõime.

Sisseehitatud sensori abil saavad sellised masinad aru kui palju tööd vastav pind nõuab ning nad oskavad enda võimsust ise reguleerida. Lisaks sellele käivad targeimad masinad Sinu kodu prahirohkeimad kohad mitu korda üle, et ikka selle puhtuses veenduda.

Teeb kodu koristamise lihtsamaks

Mopifunktsioon jätab Sulle endale aega rohkem üle ning saad koristuspäeval keskenduda näiteks kõrgematelt pindadelt tolmu võtmisele, pesuga tegelemisele või mõnele muule koristamise liigile, mis tähelepanu vajab. Põranda imemise ning pesemise saad usaldada robottolmuimeja kätte.

Üllatavalt lihtne kasutada

Paljud inimesed kardavad, et pesev robottolmuimeja tähendab, et sellega pead ise rohkem vaeva nägema ning, et see pole nii “käed-eemal” lahendus kui tavaline masin. Tegelikult pole see nii, vaid vastupidi – ka pesevat robotit on ülimalt kerge kasutada. Ainuke asi, mida tegema pead on kas sellele, siis vett juurde panema või odavamatel mudelitel tolmukonteineri vee oma vastu välja vahetama.

Tasukohane hind

Kui esimesed pesevad robottolmuimejad olid üpriski kallid ning eskklusiivsed, siis enam nad seda pole. Odavaima ning ka täiesti adekvaatselt koristava mudeli saab kätte juba vähem kui 300€ eest. Kallimate hinnad ulatuvad tuhande Euro kanto, kuid on tavaliselt seda ka väärt.

Peseva robottolmuimeja valimine

Pesevat robotmoppi valides peaksid tähele panema, milliseid pindu see puhastada suudab. Mõned neist on disainitud puhastamaks vaid kõvasid pindu ning vaipadega hakkama ei saa. Ilmselgelt ei pea sa antud asjale tähelepanu pöörama kui kogu sinu kodu põrand on näiteks kõvast puidust, kuid kui see vaheldub pehmete pindadega tuleb tähele panna kas pesev robottolmuimeja ka nendega hakkama saab.

Teiseks oluliseks faktoriks on Sinu kodu suurus. Tähtis on teada puhastatava ala ruutmeetrite arvu, sest odavamad masinad on tavaliselt mõeldud alla 100 m2 suuruse pinna koristamiseks ning ei oska suure koduga lihtsalt peale hakata. Suurte kodude juures on oluline valida masin, millel on ülihea vastupidavusega aku või selline isend, mis oskab ise laadima minna ning pärast oma tööd pooleli jäänud koha pealt jätkata.

Kolmandaks – pööra tähelepanu veepaagi suurusele. Enamik masinaid eeldab, et pead seda käsitsi täitma ning kui see peaks tühjaks saama, siis pead olema valmis sellele vett juurde valama. Veepaagi suuruse on samuti väga oluline, mida erinevate kodu suuruste puhul silmas pidada.

Ka koduloomade olemasolu on selline asi, mida ei maksaks ära unustada. Odavamad masinad kipuvad ennast loomakarvadega ära ummistama ning ei saa korraliku tööga lihtsalt hakkama. Õnneks on selline probleem parematel (tavaliselt ka kallimatel) mudelitel lahendatud ning koerakarvad neile probleeme ei tekita.

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top