Neato Botvac Robottolmuimeja 719 €

0

HEAD/ Display on hele ning seda on väga lihtne lugeda. Seega Sa ei pea arvamismängu mängima, et aru saada, mida hetkel robottolmuimeja teeb.

VEAD/ Tolmuimejal pole moppi.

OTSUS/ Neato Botvac Robottolmuimeja on väga efektiivne ning isemajandav. Ta sai korteris navigeerimisega suurepäraselt hakkama ning tema hea imemisvõime koristas rohkem prahti kui ükskõik, mis teine robottolmuimeja, mida testinud oleme.

Neato Botvac Connected Robottolmuimeja toimis nagu miniatuurne tank. Ta sai üle igast takistusest ning jätkas imemist ning kiiresti edasi liikumist igas olukorras. Võrreldes teiste masinatega oli ta nagu profisportlane amatöörsportlaste kõrval. Väga paljud robottolmuimejad jäävad kinni või lülitavad ennast lihtsalt välja ja lõpetavad töötamise, kuid see polnud nii Neato Botvac Connectedi puhul.

Ta koristas ära rohkem prahti kui seda on teinud ükski teine. Eriti tugev oli ta kõval pinnasel. Vaiba peal nägi ta võib-olla natukene rohkem vaeva. Tema liikumisvõime ning imemine kannatasid natukene, kuid isegi oma nõrkade külgedega oli ta oma konkurentidest parem. Oma ülihea liikumise ning imemisvõimega on ta meie arvates hinna ja kvaliteedi suhte poolest parim robottolmuimeja, mis hetkel saadaval.

HINNANG
Sooritus
9.9
Mugavus
9.7
Lisad
9.7
JAGA

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here