Neato Botvac D3 Robottolmuimeja

Neato Botvac D3 Robottolmuimeja

HEAD/ Neato Botvac D3 Robottolmuimeja on hea saamaks üle takistustest ning jätkab tööd igal juhul.

VEAD/ Tema aku pole just kõige parem. Seega peab ta ennast üpriski tihti laadima.

OTSUS/ Neato Botvac D3 Robottolmuimeja pole tugevatel pindadel just kõige tugevam robottolmuimeja, kuid ta on üks parimatest vaipadel.

Mõlemad Neato robottolmuimejad, mida proovisime olid suurepärased ruumis orienteerujad. Neato Botvac D3 Robottolmuimeja ei osutunud erandiks. Ka tema sai ruumi katvusega väga hästi hakkama. Ta ületas vaipade äärte poolsed takistused suurepäraselt nagu ta oleks üks neljaveoline sõiduauto. Ta ei jäänud mitte kuskil kinni ning ta ei vajanud kordagi meie poolset sekkumist, et ta taas liikuma saada.

Neato Botvac D3 Robottolmuimeja oli üpriski tugev ka meie võimsustesti juures. Võimsuse poolest saavutas ta teise koha, eemaldades rohkem saepuru ning krõbinaid kui teised katses osalenud robottolmuimejad. Ta eemaldas vaibalt kogu prahi, mida mõningad teised “liigikaaslased” ei suutnud.

Küll, aga polnud ta nii tugev kõval pinnal. Põrandal oli ta meie poolt katsetatud masinatest viiendal kohal. Mitte midagi katastroofilist, kuid samas ka mitte midagi erilist.

Kasutusmugavuse poolest oli ta üks lihtsamaid. Seda sellepoolest, et ta lihtsalt ei jäänud kunagi seisma. Ta sai ise kõigega hakkama. Ta ei vaja erilist järelevaatamist nii, et saad kodust lahkudes ta rahulikult tööle jätta ning tagasi tulles võid puhast kodu eest oodata.

Negatiivsena võib veel välja tuua tema üpriski lühikese kasutusaja. Nimelt oli tal meie katses osalenutest lühim töötamisaeg, kuid see pole eriliseks probleemiks, sest masin käib ennast ise laadimas nii, et kogu kodu saab siiski puhtaks.

Jätte kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Meie katse parim robottolmuimeja!

iRobot Roomba i7+

 

iRobot® Roomba® i7+

OSTA SIIT

Scroll to Top