Neato Botvac D3 Connected

Neato Botvac D3 Connected

Oma D kujulise ülesehitusega Neatod on teada-tuntud kui suurepärased nurkade puhastajad. Kas nad ka kõige ülejäänuga, mida üks korralik robottolmuimeja peaks tegema, hakkama saavad? Järgnevas postituses räägime sulle Neato Botvac D3-st täpsemalt.

Sisukord (vajuta et avada)

Neato Botvac D3 Connected Hinnang
3.2

Kokkuvõte

Neato Botvac D3 Connected on kõige vanem Neato robottolmuimeja ning samuti ka kõige odavam, mida hetkel võimalik soetada on. Kuigi robotit on mitmeid kordi uuendatud ning talle uusi lisasi külge poogitud, jääb ta omadustelt mitmele uuele ametivennale alla. Meie valiks tema asemel mõne teise sarnases hinnaklassis robottolmuimeja.

Pros

  • Jääb harva kinni
  • Ühildub aplikatsiooniga

Cons

  • Lärmakas
  • Lühike aku kestvusaeg
  • Väga kõrge

Neato Botvac D3 Connected Eelised

Neatode üheks suurimaks eeliseks paljude teiste ees, on nende nutikus. Botvac D3 ühildub nii Amazon Alexa, Google Assistandi kui Facebook Chatbotiga, mis teeb tast tõeliselt targa masina. Neato aplikatsiooni kaudu saad tema tegevusi tõhusalt kontrollida ning käsklusi jagada.

Käesolevale masinale saad aplikatsiooni kaudu määrata nii koristusrežiimi kui teda nutitelefoni kaudu käivitada või pesasse tagasi saata.

D3 oskab pärast aku tühjaks saamist ise laadima minna ning seejärel pooleli jäänud kohast jätkata. See on funktsioon, mis ei pane talle peale ühtegi pindalaga seonduvat piiri. Ta saab hakkama nii suurtemate kui väiksemate kodudega.

Neatode eelisteks on nende omadus mitte väga tihti kinni jääda. Nad on üpriski tugevad ning suudavad enamikest takistustest tangi kombel läbi suruda.

D3 imemisomadused kõval pinnasel olid väga heal tasemel. Ta pole just 100% parim robottolmuimeja vaipade puhastamiseks, kuid saab ka selle tööga adekvaatselt hakkama. Loomakarvadega tal probleeme ei tekkinud.

Neato Botvac D3 Connected Nõrkused

Negatiivsena võib veel välja tuua tema aku üpriski lühikese kasutusaja. Ta suudab järjest töötada vaid 60 minutit. Tänu oma oskusele ise laadima minna ning seejärel tööd pooleli jäänud kohast jätkata muidugi suuresti kompenseerib selle vea.

Vastupidavus. Just Neatode vastupidavus on üheks põhjuseks, miks ma nendele robottolmuimejatele mõnda teist liigikaaslast eelistaks. Lisaks sellele kehtib nende garantii kõigest 1-aasta nii, et kui masin peaks pärast remonti katki minema, pead selle parandamisega ise jändama hakkama.

Neato D3 on üks kõrgeimaid robottolmuimejaid turul. See tähendab seda, et ta ei pääse kohtadesse, kuhu näiteks Mamibot Prevac 650 või Ecovacs 605 kergesti saavad. Pole just kõige mugavam kui pead voodialuse tolmu ise ära imema kui seda sinu asemel masin teha võiks.

Tegemist on kesmiselt lärmakama robotiga nii, et kui sul on kodus loom, kes kardab müra, siis D3 võib tema stressitaseme lakke ajada.

Otsus

Tulenevalt sellest, et turul on lihtsalt nii palju praremaid robottolmuimejaid, siis ma pigem ei soetaks Neato D3 isendit. Tema aku vähene kestusaeg koostöös roboti kõrguse ning lärmakusega paneb tahest-tahtmata eelistama mõne teise tootja roboteid.

Neato Botvac D3 Connected roboti saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top