Miele Scout RX2 Robottolmuimeja

Miele Scout RX2 Robottolmuimeja

Miele Scout RX2 on minu andmetel ainuke robottolmuimeja, mille aplikatsiooni abil saab ennast robotiga ühendada ning selle kaamera abil näha sama pilti, mida masin hetkel näeb. Ehk saad kontrollida kaugel ta koristamisega on ning kuidas tal hetkel läheb. Järgnevas postituses vaatame üle, kas ta lisaks sellele edevale, kuid praktilist väärtust vähe omavale omadusele ka päriselt koristada suudab.

Sisukord (vajuta et avada)

Miele Scout RX2 Hinnang
3.4

Kokkuvõte

Antud hinnaklassist roboti kohta jäi Miele Scout RX2-il nii mõneski omaduses vajaka. Meie hinnangul pole tema pardakaamera ning põnev välimus piisavaks põhjuseks käesoleva masina soetamiseks.

Pros

  • Huvitav disain
  • Hea karvade koristamisel

Cons

  • Ebausaldusväärne aplikatsioon
  • Jääb tihti kinni

Miele Scout RX2 Eelised

Nagu enamus kõrgemas hinnaklassis robottolmuimejad koristab ka Miele Scout RX2 metoodiliselt. Ta ei sõida uisapäisa ringi, vaid läbib kogu Sinu kodu süsteemselt ning kindla plaani järgi. Teda eristab kõikidest teistest liigikaaslastest juba sissejuhatuses mainitud kaamerafunktsioon. Tõsi – see ei paku küll eriliselt lisaväärtust, sest ka teiste sarnases hinnaklassis robotite aplikatsioonid lubavad sul kaardi peal masina progressil silma peal hoida. Miele Scout RX2 on saadaval ka ilma kaamerata versioonina, mis on värvuselt punane ning maksab ca 100€ vähem kui must Home Vision versioon.

Millega Miele Scout väga hästi hakkama saab, on just see milleks ta on loodud – koristamisega.

See oli üks parimaid robottolmuimejaid, mis erinevat prahti suutis maast üles korjata ning võib öelda, et sai enamikest oma konkurentidest (kui mitte kõigist) paremini hakkama.

Lisaks eelnevale on ka Milele Scout RX2 disain teistest erinev ning näeb väga lahe välja. Erinevalt teistest ümmargustest või kandilistest “kastidest” on Miele üritanud oma tootele anda ikka päris roboti välimust.

2 Miele Scout RX2 Robottolmuimejat
Pildil must on RX2 Home Vision versioon ning punane on tavaline ilma kaamerata varjant

Mis meid Miele Scout RX2 juures üllatas on see, et nende harjased, mis on mõeldud peamiselt just nurkade puhastamiseks, said oma tööga väga hästi hakkama. Enamik roboteid on hädas just nurkadega, kuid käesolev masin mitte.

Masin sai väga hästi hakkama nii vaipade puhastamise ja loomakarvade kokku korjamisega.

Miele Scout RX2 Nõrkused

Miele Scout RX2 nõrkuste juures ei saa üle ega ümber tema ülimalt mitteusaldusväärsest aplikatsioonist. Selle ühenduvus on väga kehva ning tihtipeale kaotab aplikatsioon masinaga ühenduse. Lisaks sellele jookseb see tihti kokku ning on üldsegi kuradima ebamugav.

Aplikatsioon laseb sul, vaid roboti puhastama panna või seda lõpetada, kuid ei lase määrata keelualasid nagu seda võimaldavad konkurentide aplikatsioonid. Lisaks eelnevale on ülalpool mainitud kaamerate kvaliteet ülihalb, mis teeb selle funktsiooni lausa mõtetuks.

Lisaks sellele jäi antud isend ka tihti kinni ning vajas abi uuesti koristamise alustamisel. Kui sellest veel vähe poleks, siis peab ta pärast igat kinnijäämist uuesti sisse/välja lülitama, sest muidu ta lihtsalt ei oska koristamist taas alustada.

Arvestades seda, et tema hind on üpriski krõbe. Home Vision versioon maksab hetkel 849€ ning ilma kaamerata isend 729€. Robot, mille aplikatsioon on pea kasuta, võiks siiski odavamasse hinnaklassi kuuluda.

Otsus

Isegi natukene kahju on, et sellise robottolmuimeja, mis koristamisel on ülimalt efektiivne ning teab nii head tööd, rikuvad ära puudulikud ning kehvasti töötavad lisad. Kui ta oleks märkimisväärselt odavam, siis oleksin võib-olla valmis tema soetamise peale mõtlema, kuid säärase hinna puhul kaaluksin pigem temast mitusada Eurot odavamat Prosceninc M7 Pro-d.

Miele Scout RX2 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top