Meist

Kes me oleme?

Meie eesmärgiks on teha robottolmuimeja valimine lihtsaks. Ükskõik kas soovid robottolmuimejat kõige kallimas hinnaklassis või kõige odavamas – meie aitame sind. Usume, et selleks, et oma kodu mugavalt puhtaks saada, ei pea alati kõige hinnalisemat robotit soetama.

Soovid meiega koostööd teha?

Oleme kõikidele pakkumistele avatud. Võta meiega ühendust ja kirjuta meile: info@robottolmuimejad.eu

Kuidas meie arvustused sünnivad?

Oleme oma arvustused koostanud parimas võimalikus usus. Ilmselgelt pole me testinud kõiki maailmas pakutavaid robottolmuimejaid, kuid nii palju kui vähegi võimalik, oleme seda teinud.

Kui me pole vastavat toodet ise käega katsuda saanud, siis oleme kulutanud palju tunde ning teinud põhjaliku uurimistöö, lugedes läbi erinevaid sõltumatuid välismaised arvustusi, vaadanud videoid ning selle põhjal hinnangu teinud.

Meie arvustuste kirjutamise protsess:

#1. Uurimistöö.

Kõigepealt viime vaatluse all oleva toote kohta läbi põhjaliku uurimistöö. Loeme erinevaid artikleid ning hinnanguportaale, võrdleme selle spetsifikatsioone teistega ning vaatame videoid.

#2. Testimine

Kui on võimalik, siis testime toodet ka ise. Kui see meil ei õnnestu, siis kujundame oma arvamuse internetipõhiste testivideote põhjal, kus antud toote omadusi teistega võrreldakse.

#3. Arvustuse kirjutamine

Kui oleme kindlad, et teame antud masinast kõike, kirjutame põhjaliku ning põhjendatud arvustuse, mida antud tootest arvame.

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top