Mamibot Provac Plus2

Mamibot PROVAC PLUS2

Mamibot Provac Plus2 on minimalistlikes mõõtudes robottolmuimeja, mis sobib vaid pigem väga väikeste ruumide korras hoidmiseks. Üllatavalt suudab ta hoolimata oma suurusest ka põrandad lisaks puhtaks imemisele ka mopiga üle käia. Järgnevas artiklis vaatame täpsemalt, millised on Mamibot PROVAC PLUS2 robottolmuimeja eelised ja nõrkused ning kas antud masinat oleks mõtekas soetada või mitte.

Sisukord (vajuta et avada)

Mamibot PROVAC PLUS2 Hinnang
1.9

Kokkuvõte

Mamibot PROVAC PLUS2 on Mamiboti kõige odavam mudel. Tema hind kajastub ka selle omadustes ning sellises hinnaklassis on turul paremaid mudeleid saadaval.

Mamibot veebipood annab Sulle, kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10”, ostult koheselt LISAKS täiendavad 5% alla.

Mamibot PROVAC PLUS2 Eelised

Ilmselgelt on Mamibot Provac Plus2 suurimaks eeliseks tema hind. Ta on madalaimas hinnaklassis olev robottolmuimeja. Odavamat masinat turult kergelt ei leia.

Nagu sissejuhatuses juba mainisin suudab Mamibot Provac Plus2 lisaks põranda pühkimisele ja tolmu imemisele selle hiljem ka mopiga üle käia. See on omadus, mida ei paku isegi mõned kallimad robottolmuimejad ning aitab Sinu põranda teha puhtamaks kui pelgalt imemine seda teeks.

See väike robot saab väga hästi kõvade pinnastega. Ta imeb korralikult puhtaks nii puidust, kivist kui keraamilistest plaatidest tehud põranda. Saab hakkama ka kõige siledamate vaipadega.

Mamibot Provac Plus2-l on mitu erinevat koristamisfunktsiooni ning ta oskab neid ise vastavalt vajadusele ümber lülitada.

Mamibot Provac Plus2 on madal robottolmuimeja seega mahub ta ka erinevate diivanite ning voodite alla kuhu paljud teised ametivennad ei pruugi saada.

Tal on olemas kukkumisandur seega ta ei sõida sul teisel korrusel koristades trepist alla.

Üks omadus, mis teda tõesti teistest robottolmuimejatest eristab on tema madal müratase. See on kõigest 55 dB, mis teeb temast ühe vaikseima robottolmuimeja, mida koju soetada. Tõsi – tema märkimisväärselt vaiksem imemine mõjutab ka tema koristuse tulemusi.

Mamibot PROVAC PLUS2 Nõrkused

Ilmselgelt pole tegemist just maailma kõige parima robottolmuimejaga. Seda näitab juba tema hind ning see kajastub Mamibot Provac Plus2-i kõikides omadustes.

Antud robottolmuimejal puudub laadimisjaam. Selleks, et teda laadida pead talle juhtme käsitsi ise külge panema. Kui ta koristamise lõpetab, jääb ta lihtsalt seisma, sest jaama tal pole ning kogu protsess kordub uuesti. Seega pole antud robottolmuimeja just kõige kasutajamugavam.

Mamibot Provac Plus2 tolmukonteiner on peidetud kaane alla ning selle vahetamine pole samuti sama mugab kui teistel ametivendadel.

Robotil puuduvad andurid, mille järgi ta saaks aru, kus ta varem käinud on. See tähendab seda, et ta ei lõpeta koristamist ise enne kui 45- või 90 minutit läbi on. 45-minutit kehtib toa koristamise ning 90-minutit terve kodu koristamise kohta.

Pikemakarvaliste vaipade või vaipadega, millel on narmad, see robot väga hästi hakkama ei saa. Ausalt öeldes ei saa ta nendega kohe üldse hakkama.

Otsus

Kas kõike eelnevat arvesse võttes on Mamibot Provac Plus2 soetamist väärt?

Meie arvates mitte. Tal on küll mõned head omadused nagu näiteks pikk aku tööaeg ning adekvaatne puhastuse kvaliteet, kuid selle raha eest saaksid juba palju asjalikuma mudeli. Näiteks maksab sama palju Ecovacs 605, mis on kõikidelt omadustel tunduvalt parem. Mina soovitaksin muidugi natukene hinnas juurde panna ning soetada hinnaklassilt kallim Mamibot Prevac 650.

Mamibot Provac Plus2 juures on kõige tüütum tema laadimisdoki puudus. Nutivahendite juures on oluliseimaks asjaks see, et nad pakuvad sulle vabadust. Kui robottolmuimeja ikka iga kord pärast koristamist suvalises kohas seisma jääb ning ise ennast laadida ei oska, siis vabandust – tegemist ei ole robotiga.

Ostujuhend

Mamibot Provac Plus2-e saad soetada, vajutades siia või allolevale rohelisele nupule.

NB! Kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10” saad ostult koheselt LISAKS täiendavad 5% alla.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

 

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top