Mamibot PreVac650

Mamibot PreVac650

Mamibot PreVac650 on hinna- ning kvaliteedisuhte mõistes hea robottolmuimeja, mida soetada. Sel on olemas mitemed head omadused: ta koristab väga adekvaatselt, on aplikatsiooniga kontrollitav ning lisaks kõigele – see ka peseb. Järgnevas postituses viskame Mamibot PreVac650 omadustele natukene põhjalikuma pilgu peale ning vaatame, milleks see masin tõeliselt võimeline on.

Sisukord (vajuta et avada)

Mamibot PreVac650 Hinnang
4.5

Kokkuvõte

Mamibot PreVac650 on Maniboti kõige ostetuimaks robottolmuimejaks. Tema head koristusomadused koostöös mopifunktsiooni ja konkurentsivõimelise hinnaga teeb temast ühe parima robottolmuimeja turul.

Mamibot veebipood annab Sulle, kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10”, ostult koheselt LISAKS täiendavad 5% alla.

Mamibot PreVac 650 Eelised

Nagu juba mainisin, siis PreVac 650 oskab lisaks tolmu imemisele põrandaid ka pesta. Muidugi pole see 100% sama, mis ise käsitsi mopiga tehes, kuid tulemus on siis väga hea ning aitab põranda puhtusele kindlasti kaasa.

Vee mahutab PreVac 650 ära oma 300 ml suurusesse paaki, mis asub eraldiseisvana tolmukonteinerist. Selle vee hulgaga saab ta 2h edukalt koristada. Tolmupaagi maht = 600 ml.

Robotil on 2600 mAh Liitium aku, mis garanteerib maksimaalse tööaja pikkuse kuni 150 minutiks ning isegi kui aku peaks tühjaks saama, oskab see robottolmuimeja ennast vahepeal laadima viia ning seejärel samast kohast jätkata.

Robottolmuimeja Mamibot Prevac 650 on programmeeritud nii, et ta alati kõigepealt imeb kodu puhtaks ning alles seejärel peseb. See takistab mikrofriibist lapil üleliia määrduda ning enda ees tolmu ringi lükata.

Mamibot Prevac 650 on tark robot ning ilmselgelt ühildub ta aplikatsiooniga, millega saad seadistada ta töögraafiku, teda seisma/käima panna või teda isegi noolte abil ise juhtida.

Kui sul robottolmuimeja juures ka tema värv korda minema, siis Mamibot on sellele mõelnud ning PreVac650 saab soetada nii musta, kuldse/valge kui sinise/valge.

Tänu oma suhteliselt madalale kõrgusele (8,8 cm) mahub ta enamike kappide või voodite alla kuhu kõrgemad mudelid ei mahu. Siinkohal teeb muidugi isegi parema töö ära tema kallim vennaraas, ExVac 680S, mis on kõigest 8,1 cm kõrge.

Mamibot PreVac650 saab üpriski edukalt üle kuni 1 cm kõrgustest takistustest. Kõrgemate uksepiitade või vaipadega võib tekkida probleeme.

Masin sobib hästi ka loomaomanikele, sest oma süsteemse puhastamisega saab hästi enanike karvadest imetud. Kui mõni peaks ka maha jääma, siis pesemise käigus koristab ta ka need viimased allesjäänud karvad. Lisaks sellele peaks ta tootjapoolsete spetsifikatsioonide järgi olema Eesti turu kõige vaiksem robottolmuimeja ehk seega tekitama ka Sinu koduloomadele minimaalset frustratsiooni.

Tutvustav video roboti omadustest:

Mamibot PreVac 650 Nõrkused

Tegemist ei ole kõige kallimas hinnaklassis robottolmuimejaga seega on loogiline, et ta jääb võib-olla kallitele ametivendadele mitme näitaja poolest alla. Sellegipoolest pole ükski tema omadus drastiliselt kehvem kui “high end” masinatel.

Tal puudub funktsioon sinu kodu ära kaardistada ning see meelde jätta. Seega ei võimalda ta sul aplikatsiooni kaudu talle keelualasid määrata või ainult konkreetsesse tuppa koristama saata. Lisaks sellele on see tunduvalt kõrgem kui mõned teised robotid, mis samuti Lidar tehnoloogiat ei kasuta ehk millel puudub masina peal olev “torn”.

Lisaks sellele pole tal ka “puhastusjaama”, kuhu iseseisvalt tolmukonteiner ära puhastada. Ka see on muidugi väga spetsiifiline omadus ning seda suudavad, vaid kallimad iRobotid.

Otsus

Kui sa ei taha robottolmuimeja peale 1000€+ välja käia ning ei vaja kõiki viimaseid moodsaid leiutisi ning funktsioone, kuid soovid väga korralikku puhastust usaldusväärselt masinalt, siis sobib PreVac 650 sulle väga hästi. Tegemist on kindlasti väga hea robottolmuimejaga.

Mamibot PreVac650-e saad soetada, vajutades siia või allolevale rohelisele nupule.

NB! Kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10” saad ostult koheselt LISAKS täiendavad 5% alla.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top