Mamibot PreVac650

Mamibot PreVac650

Mamibot PreVac650 on hinna- ning kvaliteedisuhte mõistes parim robottolmuimeja, mida meie arust hetkel soetada. Ta on olemas kõik, mida ühel heal robottolmuimejal vaja: ta imeb hästi, robot on aplikatsiooniga kontrollitav ning lisaks sellele ta ka peseb. Järgnevas postituses viskame Mamibot PreVac650 omadustele natukene põhjalikuma pilgu.

Mamibot PreVac 650 Eelised

Nagu juba mainisin, siis PreVac 650 oskab lisaks tolmu imemisele põrandaid ka pesta. See on põhiliseks omaduseks, mis teda teistest endasarnastest masinatest eristab. Parim asja juures on see, et ta tõesti peseb põrandad ka täitsa okeilt puhtaks. Muidugi pole see 100% sama, mis ise käsitsi mopiga tehes, kuid tulemus on siis väga hea.

Näiteks, minu enda lapsed jooksevad pidevalt, hambaid pestes, tubade vahel ringi ning kuna nad oma suud samal ajal kinni hoida ei oska, siis tilgub tahest-tahtmata igale poole valgeid hambapasta plekke. Mamibotit said minu poolt läbi viidud katse käigus nende plekkide puhastamisega väga hästi hakkama. Nii, et see funktsioon pole sinna nalja pärast külge ehitatud.

Vee mahutab PreVac 650 ära oma 300 ml suurusesse paaki, mis asub eraldiseisvana tolmukonteinerist. Selle vee hulgaga saab ta 2h edukalt koristada. Tolmupaagi maht = 600 ml.

Robotil on 2600 mAh Liitium aku, mis garanteerib maksimaalse tööaja pikkuse kuni 150 minutiks ning isegi kui aku peaks tühjaks saama, oskab see robottolmuimeja ennast vahepeal laadima viia ning seejärel samast kohast jätkata.

Robottolmuimeja Mamibot Prevac 650 on programmeeritud nii, et ta alati kõigepealt imeb kodu puhtaks ning alles seejärel peseb. See takistab mikrofriibist lapil üleliia määrduda ning enda ees tolmu ringi lükata.

Mamibot Prevac 650 on tark robot ning ilmselgelt ühildub ta aplikatsiooniga, millega saad seadistada ta töögraafiku, teda seisma/käima panna või teda isegi noolte abil ise juhtida.

Tänu oma suhteliselt madalale kõrgusele (8,8 cm) mahub ta enamike kappide või voodite alla kuhu kõrgemad mudelid ei mahu. Siinkohal teeb muidugi isegi parema töö ära tema kallim vennaraas, ExVac 680S, mis on kõigest 8,1 cm kõrge.

Mamibot PreVac650 saab edukalt üle kuni 2 cm kõrgustest takistustest.

Sobib väga hästi ka loomaomanikele, sest oma süsteemse puhastamisega saab suurepäraselt enanike karvadest imetud. Kui mõni peaks ka maha jääma, siis pesemise käigus koristab ta ka need viimased allesjäänud karvad.

Mamibot PreVac 650 Nõrkused

Tegemist ei ole kõige kallimas hinnaklassis robottolmuimejaga seega on loogiline, et ta jääb võib-olla kallitele ametivendadele mitmes näitaja poolest alla. Sellegipoolest pole ükski tema omadus drastiliselt kehvem kui “high end” masinatel.

Tal puudub funktsioon sinu kodu ära kaardistada ning see meelde jätta. Seega ei võimalda ta sul aplikatsiooni kaudu talle keelualasid määrata või ainult konkreetsesse tuppa koristama saata.

Lisaks sellele pole tal ka “puhastusjaama”, kuhu iseseisvalt tolmukonteiner ära puhastada. Ka see on muidugi väga spetsiifiline omadus ning seda suudavad, vaid kallimad iRobotid.

Otsus

Kui sa ei taha robottolmuimeja peale 1000€+ välja käia ning ei vaja kõiki viimaseid moodsaid leiutisi ning funktsioone, kuid soovid väga korralikku puhastust usaldusväärselt masinalt, siis sobib PreVac 650 sulle väga hästi. Tegemist on kindlasti antud hinnaklassi ühe parima kui mitte kõige parema robottolmuimejaga.

Ostujuhend

Eestis on Mamiboti ametlikuks maaletootjaks Polti ning mamibot.ee. Võimalik, et roboteid saab soetada ka kuskilt mujalt ning odavama hinnaga, aga on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad parimal juhul vigase toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindada. Mamibot ExVac680S Smarteyel on, aga ametlikest kanalitest ostmise puhul lausa 5-aastane garantii.
  2. Mamibotil on Eestis olemas ka tehnik ning ametlik esindus lahendab kõik sinu probleemid, mis pärast tolmuimeja kätte saamist ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Mamibot PreVac650-e saad soetada, vajutades siia või allolevale rohelisele nupule.

NB! Kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10” saad ostult koheselt LISAKS täiendavad 10% alla.

See kood kehtib meie andmetel, vaid teatud aja nii, et tegutse pigem kiirelt!

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

1 kommentaar “Mamibot PreVac650” tolmuimeja kohta.

Omad antud tootega kogemust? Anna kommentaarides teada!

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top