Mamibot ExVac 680S Smarteye tööhoos

Mamibot ExVac 680S Smarteye 3in1

Uuendatud:

Enamik robottolmuimejaid imevad lihtsalt tolmu põrandalt ära ning see on kõik. Mamibot ExVac680S Smarteye 3in1, lisaks sellele, et imeb ning ka pühib põrandad puhtaks, peseb need hiljem ka ära. Ning teeb seda igati adekvaatselt.

Sisukord (vajuta et avada)

Mamibot ExVac 680S Smarteye Hinnang
4.6

Kokkuvõte

Meie hinnangul on Mamibot ExVac680S Smarteye üks parimaid robottolmuimejaid, mida hetkel on võimalik soetada. Ta nii imeb tolmu kui peseb Sinu põranda puhtaks.

Mamibot veebipood annab Sulle, kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10”, ostult koheselt LISAKS täiendavad 10% alla.

Mamibot ExVac680S Smarteye 3in1 Eelised

Kui Mamibot robottolmuimejatest rääkida, siis tuleb alustada just nende pesemisfunktsioonist. Maailmas on väga vähe masinaid, mis lisaks tolmu imemisele hiljem ka põranda puhtaks pesevad ning kui nad seda isegi teevad, siis pole meie veel ühtegi sellist kohanud. mis sellega hästi hakkama saaks.

Mamibot ExVac680S Smarteye 3in1, aga saab. Meie testi käigus andis imemise järgne põrandapesu väga hea tulemuse ning täiendas esimest faasi suurepäraselt. Oman kodus kassi, kes ajab väga palju karvu ning minu lapsed jooksevad toas hambaid pestes ringi, tekitades tammeparketile pidevalt valgeid laike. Kui enamik karve kadus juba imemisfunktsiooniga, siis need hambapasta laigud olid kadunud just pärast pesemist.

Mamibot ExVac680S Smarteye tolmukonteinerisse mahub 600 ml tolmu ning eraldi veekonteinerisse 370 ml vett. Pesemine toimub, kasutades spetsiaalset mikrokiudlappi, mis on pestav ning korduvkasutatav. Pesuvahendit mitte kasutades peaks pesemisfunktsioon sobima kõikidele põranda tüüpidele. Kui soovid kasutada ka mingit pesuvahendit, siis pead pead ennist põrandatootjalt järgi uurima, et mida ja palju kasutada võid. Robot on tark ning vaipade peale ta pesema ei roni.

Mamibot ExVac680S Smarteye 3in1 saab hästi hakkama umbes kuni 200 m2 pinnaga. Tema aku peab vastu umbes 2h ja kui see peakski vahepeal tühjaks saama, oskab robot ennast ise laadima minna ning pärast samast kohast jätkata.

Mis veel Exvac 680 S-i juures hea on, on tema mõõdud. Ta on kõigest 8,1 cm kõrge. See tähendab seda, et ta mahub enamike voodite ning diivanite alla koristama. Minul on kodus Neato D7 ning see näiteks mu voodi alla ei pääse, sest tema andur teeb tast põhimõtteliselt 10 cm kõrguse isendi ning just selle tõttu ta pidevalt voodi alla minnes kinni jääbki.

Mamibot ExVac 680S saab üle kuni 2 cm kõrgustest lävepakkudest seeda see ei tohiks olla probleemiks mitte üheski Eesti kodus.

Sobib allergikutele, sest kasutab kõrgtehnoloogilist HEPA filtrit, mis vähemalt andmete kohaselt peaks kokku koguma 99% põrandal leiduvast allergilisest ollusest.

Lisaks kõigele eelnevale on Mamibot robotitel Eestis lausa 5-aastane garantii. See on miski, mida ei paku mitte ükski teine robottolmuimejate bränd Eestis. Nende maaletooja Goldstar OÜ on tuntud ning usaldusväärne ettevõte.

mamibot Eesti esindus
Eesti esindus lisab usaldusväärsust

Robotil on Güro-navigatsioonisüsteem (mida iganes see peaks ka tähendama) ja kaardistamine, mis tavainimesele ära tõlkides tähendab seda, et robot skanneerib esimeste koristuskordade ajal kogu sinu kodu kõik ruumid, salvestab need ja teeb kaardi. Kui kaart on valmis, siis saad äpi kaudu roboti ka ainult ühte konkreetset tuba koristama saata.

Ilmselgelt saab robotile programmeerida aplikatsiooni kaudu ka koristuskalendreid ning muid erinevaid seadeid (koristustugevus, koristusseade, alusta/lõpeta koristamist, korista ainult teatud tuba, määra mitte-koristamise tsoonid jne).

Samuti on ExVac 680 S-il olemas ka trepiandur ehk kui kasutad teda teisel korrusel, siis suitsiidi ta trepil ei soorita.

Tutvustav video roboti omadustest:

Mamibot ExVac680S Smarteye 3in1 Nõrkused

Ega meie katsetuse käigus väga midagi välja ei tulnudki, mille poolest ExVac väga halb peaks olema. Kui oled tõelist mugavust eelistav inimene, siis jah tal ei ole küll puhastusjaama (nagu näiteks iRobot Roomba i7+ ja iRobot® Roomba s9+ robotitel), mille kaudu ta ise saaks oma tolmukasti ära tühjendada, kuid samas on selline asi olemas väga vähestel.

Muidugi on Mamiboti hind ka üpriski krõbe, kuid see on “high end” robotite juures tavaline ning tulenevalt sellest, et ta antud tootja lipulaev on, siis paraku peab hea toote eest tavaliselt ja korralikult maksma.

Üleüldiselt saab ta, aga kõikide robottolmuimeja põhiliste funktsioonidega väga hästi hakkama.

Otsus

Kui hindad võimalikult hästi ning korralikult puhastatud põrandat ning hinnal pole sinu jaoks tähtsust, siis on ExVac680S just Sulle loodud. Ta teeb oma erinevate funktsioonide abil Sinu põranda vaieldamatult puhtamaks kui ükski teine ametivend.

Ostujuhend

Eestis on Mamiboti ametlikuks maaletootjaks Polti ning mamibot.ee. Täpselt sama nimega roboteid saab soetada ka odavama hinnaga, kuid neil juhtudel on maaletooja sõnul tegemist 2017. vanema mudeliga (kuigi vällimus on sama).

Lisaks sellele on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindama. Mamibot ExVac680S Smarteyel on ametlikest kanalitest ostmise puhul lausa 5-aastane garantii.
  2. Mamibotil on Eestis olemas ka tehnik ning ametlik esindus lahendab kõik sinu probleemid, mis pärast tolmuimeja kätte saamist ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Mamibot ExVac680S Smarteye saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

NB! Kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10” saad ostult koheselt lisaks täiendavad 10% alla.

See kood kehtib meie andmetel, vaid teatud aja nii, et tegutse pigem kiirelt!

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top