Mamibot ExVac 680S Smarteye tööhoos

Mamibot ExVac 680S Smarteye 3in1 Ülevaade

Järgmises ülevaates vaatame üle kõik Mamibot ExVac 680S Smarteye robottolmuimeja ja põrandapesija omadused ning spesifikatsioonid.

Mamibot ExVac 680S Smarteye Hinnang
4.6

Kokkuvõte

Mamibot ExVac 680S Smarteye robottolmuimeja ja põrandapesija avaldab muljet oma nutikuse ja eriti võimsa imemisjõuga. Läbi kaardistussüsteemi teab Mamirobot alati kus see peab puhastama. Kogu puhastustegevust saab jälgida läbi mugava mobiilirakenduse, See on kodurobot, millel on mitmeid nutikaid puhastusrežiime, näiteks: nutikas puhastamine, servade puhastamine, ühe kindla koha puhastus, ühe toa koristamine. Põrandate pesuks on Mamibotil kvaliteetne puhastuslapp, mis tagab põhjaliku pühkimise.

Mamibot veebipood annab Sulle, kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10”, ostult koheselt LISAKS täiendavad 5% alla.

Mamibot ExVac680S Smarteye

Mamibot ExVac 680S Smarteye

Uus Mamibot ExVac 680S Smarteye on eriti kasulik abimees majapidamises, see mitte ainult ei ime tolmu, vaid ka peseb põrandaid mopiga.

Mamiboti uus robottolmuimeja ja põrandapesija avaldab muljet tehnilise keerukuse ja eriti võimsa imemisjõuga. Muljetavaldav on ka selle kaardistussüsteem, mille läbi teab Mamirobot alati kus see peab puhastama või kus juba puhastatud on. Kogu puhastustegevust saab jälgida läbi mugava mobiilirakenduse, mida saab ühildada ka hääljuhtimisega. See on ideaalne kodurobot, mis tänu HEPA filtrite on ka ideaalne kõige tundlikumate allergiate korral.

Mitu masinat ühes: tolmu pühkimine, tolmuimeja ja põrandapesu

Enam pole teil endal vaja põrandapuhastuse peale mõelda, sest selle eest kannab täielikku hoolt Mamibot EXVAC 680S Smarteye robottolmuimeja ja põrandapesija, selle sees on 2 erinevat mahutit, mis tähendab, et see nii pühib, imeb kui ka seejärel peseb põrandad. Just täpselt kõik need väsitavad majapidamistööd teeb teie eest ära Mamibot!

Pärast seda, kui robot on majapidamises orienteerumiseks paar ringi teinud, luuakse põrandate visuaalne 3D-mudel. Kaardistamise teel teab Mamibot EXVAC 680S Smarteye alati oma asukohta ja suudab hõlpsalt leida tee tagasi algsesse punkti isegi siis, kui muuta käsitsi selle asukohta.

See võimas robot suudab ületada vaevata isegi ukseläved ja vaibad, mille servakõrgus on kuni 20 mm. Tasuta mobiilirakendus on sobiv nii Androidi kui ka iOS-i jaoks ning selle läbi saate juhtida Mamibot ka distantsilt, ükskõik kus te ka ei oleks.

Tutvustav video roboti omadustest:

Nutikas robottolmuimeja ja põrandapesija

EXVAC 680S pakub mitmeid nutikaid puhastusrežiime, sest ka erinevad tingimused ja mustus nõuavad erinevaid puhastusvõimalusi. Vajadusel saab puhastada iga tuba erineva režiimiga, valikute vahel võite leida: nutikas puhastamine, servade puhastamine, ühe kindla koha puhastus, ühe toa koristamine.

Alati on võimalik ka koostada programme, mille läbi peab Mamibot koristama ainult kindlatel kellaaegadel või hoopiski kindlatel nädalapäevadel.

Lisaks saate reguleerida ka imemisvõimsust. Eriti tugeva imemisvõimsusega saab eemaldada ka kõige paksema tolmu ja mustuse. Samamoodi sobib see ka juuste ja karvade imemiseks ning imemisvõimsust saab muuta ka erladi iga puhastusrežiimi jaoks. Servade jaoks mõeldud 8 cm pikkused külgharjad tagavad ka puhtad servad, ning alumisele küljele on paigaldatud kaks pikka külgharja, mis annavad hea tulemuse ka nurkades.

Põrandate pesuks on Mamibotil kvaliteetne puhastuslapp, mis tagab korraliku pühkimise. Mikrokiust riie on pestav ja seda saab uuesti kasutada.

Lihtne ja mugav kasutus

Komplekti kuulub 600 ml mahutavusega tolmumahuti ja 370 ml veepaak. Kõiki mahuteid ja eelfiltreid saab puhastada puhta veega. Enne EXVAC 680S Smarteye uuesti kasutamist ja roboti sisselülitamist laske pestud osadel õhu käes kuivada.

Mamiboti aku kestab tavaliselt 90 kuni 120 minutit ning selle laadimine toimub kas laadimisjaama või otse toiteallika kaudu. Kui Li-Ion aku saab tühjaks, läheb Mamibot EXVAC 680S Smarteye automaatselt laadimisjaama ja laeb end ise 3-4 tunni jooksul. Pärast laadimist läheb robot tagasi sinna, kus koristamine pooleli jäi ning jätkab seal koristamist.

Tänu tipptasemel sensoritehnoloogiale on Mamibot äärmiselt ohutu, läbi 6 kukkumisvastase anduri oskab see koristuse ajal oskuslikult reageerida nii treppidele, takistustele kui ka muudele takistustele. Kõik robottolmuimejad, mis kasutavad liikumiseks andureid, vajavad korrektseks tööks piisavalt valgus ruumis.

Suuruselt on EXVAC 680S piisavalt väike, kaalub ainult 3 kg ja näiteks oma 8,1 sentimeetrise kõrgusega mahub see erinevate mööbilesemete alla ning nii saavad ka raskesti ligipääsetavad alad puhastatud. Samuti laiuselt ja pikkuselt on see ainult 33 cm pikk ning selle helitugevus on kõigest 55 dB, mis on robottolmuimeja kohta eriti vaikne.

Nutikas ExVac 680S on revolutsiooniline robottolmuimeja ja põrandapesija, mis annab mitu suurepärast puhastusvõimalust ühes masinas.

Ostujuhend

Mamibot ExVac680S Smarteye saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

NB! Kasutades ostu vormistades boonuskoodi “Robottolmuimejad10” saad ostult koheselt lisaks täiendavad 5% alla.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top