iRobot Roomba S9+ robottolmuimeja

iRobot Roomba S9+

Sisukord (vajuta et avada)

iRobot Roomba S9+ Hinnang
5

Kokkuvõte

iRobot Roomba S9+ on hetkel kahtlemata maailma parim robottolmuimeja. Tegemist on tõeliselt iseseisva. töökindla ning efektiivse masinaga, mis tuleb koristamisega toime pea kõikides tingimustes.

Pros

  • Väga efektiivne masin
  • Parim võimalik mugavus
  • Vastupidav

Cons

  • Krõbe hind
  • Vajab lisaks tolmukotte

iRobot Roomba S9+ on tõenäoliselt parim hetkel müügil olev robot üldse. See on võitnud lugematul hulgal erinevaid tiitleid ja saanud paljude arvustuste kirjutajate vaieldamatuks lemmikuks. Raske on leida omadust, mida Roomba S9+ teile ei paku.

iRobot Roomba S9+ Eelised

Roomba S9 Plus-i pakendist välja võttes märkate koheselt selle kõrget kvaliteeti. Erinevalt teistest robotitest on selle korpus kallimast plastikust, mida on kroonimas metalne pronksikarva pealmine osa.

Oma kujult meenutab robot poolkaart või D tähte. iRobot on selle disaini kasuks otsustanud peamiselt seetõttu, et parendada nurkadest ja äärtest koristamist. See võimaldab robotil tunnetuslikult läheneda seina äärtele ja jäljendada inimeste poolt tavalise tolmuimejaga kasutatavat koristusstiili.

Tegemist on esimese iRobot robottolmuimejaga, millele on rakendatud D kujuline disain

Mis eristab Roomba S9+ robotit konkurentidest veelgi enam on roboti põhja all olev pöörlev harjas. Tegemist ei ole tavalise plastikust harjastega harjaga vaid spetsiaalse kummist valmistatud rullharjaga, mis tõmbab mustuse magnetina enda tolmusahtlisse. Tänu kõigele eelnimetatule ja ülitugevale imemisvõimsusele (4x võimsam kui S9+ seeria eelkäija) on see ideaalseks kaaslaseks karvaste lemmikloomadega kodudesse. Kummist harjas tagab ka selle, et ei looma- ega juuksekarvad ei jää harjase ümber kinni ning seetõttu vajab see ka vähem hooldust Sinu poolt.

Kogu roboti igapäevane juhtimine ja uuendamine toimub läbi spetsiaalse telefonirakenduse. Äpis on võimalik luua koristusgraafikuid, näha koristustööde ajalugu ja koristatava ala ehk teie kodu või kontori kaarti. Loomulikult on võimalik robotit liita ka nutikodudega ning juhtida Amazon Alexa ja Google Home häälkäsklusi kasutades üle Wi-Fi. Kirsiks tordil on aga teadmine, et rakenduse kaudu antakse kasutajale teada kui on vaja näiteks harjaseid, filtrit või CleanBase laadimisaluse tolmukotti tühjendada.

CleanBase laadimisalus on robottolmuimejate maailmas üheks tähtsaimaks uuenduseks, mida paljud tootjad veel ei paku. Nimelt võimaldab alus lisaks tavapärasele laadimisfunktsioonile ka tolmusahtli tühjendamist. Laadimisalus suudab end sees olevasse tolmukotti imeda kuni 30 roboti tolmusahtlit. Tolmukoti tühjendamine on aga väga lihtne ja sarnaneb tavalisele prügikoti vahetamisele.

Enam ei tasu karta, et robot rikub koristamisel teie mööblit. Roomba S9+ robotisse on paigaldatud optiline sensor tubade ja mööbli kaardistamiseks, kaamera kõikides ruumides navigeerimiseks, ummistusi tuvastav sensor, seinu ja mööblit tuvastav sensor, põrandaid jälgiv sensor ja loomulikult ka kukkumisandur. Ühesõnaga on tegu tõelise tulevikumasinaga, mida on võimalik soetada, aga juba täna.

iRobot Roomba S9+ Nõrkused

Kuigi robotil on väga palju funktsioone ning on eriti töökindel, võib osade potentsiaalsete kasutajate jaoks jääda saatuslikuks selle kõrge hind. Koos isetühjendava laadimisalusega maksab robot 1580€ ning ilma laadimisaluseta (milleta seda tegelikult osta pole mõtet) mõnisada Eurot vähem. Lisaks iRobotile pakub puhastusjaamaga robottolmuimejat, vaid Proscenic. Ning seda tunduvalt odavamalt. Näiteks Proscenic M7 Pro saab koos puhastusjaamaga soetada kõigest 658€ eest ning see saab tegelikult samuti väga hästi kõikide oma ülesannetega hakkama.

Kuna robotisse on paigaldatud niivõrd palju tehnoloogiat, on see pigem keskmise kõrgusega robot. Oma 8,9 cm kõrguse disainiga ei pruugi see kõige paremini diivanite ja madalamate kummutite alla mahtuda kuid kõikjal mujal puhastamisele sellele vastast ei ole.

Viimase nõrkusena tooksime välja selle kõrge mürataseme. Robotil on võrreldes teiste robotitega hämmastavalt hea imemisvõimsus kuid sellega kaasneb ka suurem müra. Suure imemisvõimsuse tõttu kestab selle aku aga konkureerivatest toodetest tunduvalt lühemat aega – erinevate arvustuste põhjal kuni 60 minutit. Seda aga ei saa pidada väga suureks miinuseks, sest robot leiab iseseisvalt CleanBase laadimisaluse üles ja jätkab koristust täpselt samast kohast, kus see tühjeneva aku tõttu pooleli jäi. Kui maksimaalse võimsusega reziimi mitte kasutada (tavaliselt pole seda vaja teha), peab aku ühe koristuskorra ajal vastu ligi 2 tundi.

Parameetrid

Omadus Roomba S9+
Tüüp Robot
Tootja iRobot
Mudel Roomba S9+
Laius 31 cm
Kõrgus 8,9 cm
Kaal 3,6 kg
Puhastatavad põrandad Kõik pinnad
Aku 3300 mAh (tööaeg 120 minutit)
Tolmukonteineri maht 400 ml
Imprint Smart Mapping Jah
Imprint Link Jah (Võimalik ühildada braava M6 mopiga)
Iseseisvalt tühjendav Jah
Pestav tolmukonteiner Jah
Virtuaalsed keelualad Jah
HEPA filter Jah
Laeb ja jätkab Jah
Trepiandur Jah
Mopifunktsioon Ei
Garantii 2 aastat
Hind Vaata hinda

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et kuigi tegu on kõige kallima robottolmuimejaga, on see oma hinda väärt. Tänu roboti arvukatele anduritele võib seda pidada esimeseks täiesti iseseisvaks robottolmuimejaks, sest see ei jää mööbli vahele kinni ja ei ummista enda harjaseid erinevate põrandatel leiduvate esemetega. Just seetõttu sobib robot kõige paremini koristama ajal, mil teid ennast kodus ei ole.

iRobot Roomba S9+ saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top