iRobot roomba 980

iRobot roomba 980 robottolmuimeja

iRobot Roomba 980 robottolmuimeja oli üheks viimaseks mudeliks, mida me katsetasime ning ta jättis nii mõnedki eelnevad häbisse. Mitte miski ei suutnud teda takistada ning ta ei jäänud kuhugi kinni ja töötas korralikult terve aku ulatuses. Kui tema konkurendid jäid tihti vaipadesse või teistesse takistustesse kinni, siis temaga seda ei juhtunud. Ta aina töötas ja töötas, omades samas üpriski head imemisvõimet.

Ta oli parimaks robottolmuimejaks selle poolest, et ta jäi kinni küige vähem. Kui otsid toodet, mis töötaks pidevalt, ilma järeleaitamiseta, siis soovitame soetada just iRobot roomba 980.  Kui teised robottolmuimejad jäid iga viie minuti järel kinni, siis iRobot roomba 980 töötas nagu loom.

HEAD/ iRobot Roomba 980 on juhtivav mitmet viisi piidi. Talle saab käsklusi jagada nii äpi kui Amazon Alexa kaudu.

VEAD/ Ta pole kõige suurema imemisvõimsusega.

OTSUS/ iRobot Roomba 980 on kõige effektiivsem ning energiasäästlikum robottolmuimeja. Ta väldib osavalt takistuski ning pärast puhastamist on Sinu põrand kindlasti puhas.

VAATA HINDA SIIT

Parim hind 100% Amazonis. Oleme otsinud välja kõik Eesti e-poodide hinnad ning oleme jõudnud järeldusele, et enamus robottolmuimejaid on Amazonis lausa sadu Eurosid odavamad. Sealt on lihtne osta, nad toimetavad kauba kiiresti Eestisse ning toodetele kehtivad kõik tavapärased tootjapoolsed garantiid. Lisainfoks ja antud toote hinna vaatamiseks, vajuta rohelise nupule.

Jätte kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Meie katse parim robottolmuimeja!

iRobot Roomba i7+

 

iRobot® Roomba® i7+

OSTA SIIT

Scroll to Top