iRobot Roomba 966

iRobot Roomba 966

iRobot Roomba 966 on hinnaklassilt kõige odavam iRoboti robottolmuimeja, mis suudab ise pärast aku tühjenemist, siirduda laadimisjaama laadima ning pärast seda jätkata pooleli jäänud tööd samast kohast kus ta selle lõpetas. Järgnevas postituses vaatame üle antud masina parimad ning nõrgeimad omadused ning selle, kellele see toode võiks sobida. Mõnusat lugemist.

Sisukord (vajuta et avada)

iRobot Roomba 966 Hinnang
4

Kokkuvõte

Läbi ja lõhki nutikas iRobot Roomba 966 on usaldusväärne masin, mis hiilgab enamikes valdkondades. Kui tema keskmisest kõrgem hind Sind ei heiduta, siis on tegemist igati korraliku robottolmuimejaga igasse Eesti kodusse.

Pros

  • HEPA filtid
  • Kohandab automaatselt imemistugevust
  • Läbi ja lõhki “tark” masin

Cons

  • Puudub mopifunktsioon
  • Nõrk nurkade puhastamisel

iRobot Roomba 966 Eelised

Erinevalt oma kahest eelkäikast mudelitest e5 ning 676 liigu Roomba 966/965 ringi süstemaatiliselt ning ei tee seda enam kaootiliselt nagu varajasemad mudelid programmeeritud olid. Nagu ülevalpool juba mainitud, erineb ta kahes eelnevast mudelist ka selle poolest, et suudab aku tühjendes laadima minna ning pärast seda täis akuga jätkata pooleli jäänud kohast. e5 ja 676 siirdusid tühja aku korral laadimisjaama ning nende õhtu oli sellega lõppenud. Iseseisvalt nad tööle naasta ei osanud.

Funktsioonile, millele 966 oma nutikuse võlgneb, on oskus sinu kodu ära kaardistada. Esimese 4-5 töötsükli ajal teeb ta sinu kodust täpse kaardi ning niiviisi teab ta täpselt, kust pooleli jäänud tööd jätkata. Tänu sellele on võimalik teda saata koristama ka ainult ühte või mingeid konkreetseid tube. Näiteks kui lapsed on enda toast seapesa teinud (minu peres juhtub pea iganädalaselt, et üks mu järeltulijatest lasteaias jalas olnud pükstes oleva liiva oma tuppa põrandale keerab), saad robotile aplikatsiooni kaudu öelda, et ta läheks ja koristaks vaid tolle toa ära.

Lisaks sellele võimaldab aplikatsioon sul määrata ära koristamiskalendri ning “virtuaalsed seinad”. Ehk kui sul on kuskil kindlast kohas näiteks kassi või koera kauss, siis saad sinna äpi abil joonistada “virtuaalseina” ning sel juhul robot sinna ei lähe. Virtuaalseina saab muidugi joonistada ka odavama, e5-ga ning kõikide kallimate iRoboti mudelitega.

iRobot Roomba 966 aku peab vastu ca 75 minutit, aga kuna ta niikuinii pärast laadimist jätkab pooleli jäänud tööd, siis see näitaja iseenesest nii oluline ei olegi.

iRobot Roomba 966 oskab kindlaks teha sinu kodu musteimad kohad ning kui ta näiteks väga liivarikkale kohale satub, siis muudab ta oma režiimi automaatselt tugevamaks ning käib antud koha mitmel korral üle. Niiviisi käitub ta ka vaipu imedes.

Tal on olemas HEPA filter nii, et sobib suurepäraselt ka allergikutele. Tulenevalt tema uuttüüpi rullikutest ei kogu ta nende ümber prahti ega juuksekarvu, mis teeb tema hoolduse väga lihtsaks. Ilmselgelt on robotil olemas ka kukkumisvastased andurid nii, et ta saab hakkama ka teisel korrusel koristamisega.

Üheks suurimas 966 eeliseks on iRobotitele omane vastupidavus ning Eestist ametlikust kohast ostetud toodetele kehtiv 2-aastane garantii ning 2 tasuta hooldust.

iRobot Roomba 966 Nõrkused

Nagu ikka iRobot masinate puhul on ka 966 mudeli suurimaks nõrkuseks nurgad. Ta ei pääse neile lihtsalt nii hästi ligi kui seda võimaldaks roboti kandiline ehitus ning selle jaoks spetsiaalselt disainitud hari aitab küll natukene kaasa, kuid ei tee seda kindlasti antud näitajas parimatega võrdväärselt.

Tema kõrguseks on 9,4 cm, mis pole küll teab kui hull, aga siiski jäävad tema jaoks kättesaamatuks kohad, kuhu näiteks mõni Mamiboti robot kerge vaevaga pääseb.

Otsus

Kui otsid keskmisest hinnaklassist robotit, mis on nutikas ning paljude erinevate võimalustega ja sobib üle 100 ruutmeetriste kodude puhastamiseks, võid roomba 966 soetamist täitsa kaaluda. Ta on oma hinnaklassi kohta vägagi arvestav toode ning kui tahad temast tõhusamat või veelgi rohkemate lisadega masinat, pead vähemalt paarsada Eurot peale maksma.

iRobot Roomba 966 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top