iRobot Roomba 676

iRobot Roomba 676

Roomba 676 on iRoboti kõige odavamaks mudeliks, kuid sellegi poolest ei maksa arvata, et tegemist oleks kasutu tootega. Suurte majapidamiste või nõudlike kasutajate puhul ta tõesti ei sobi, kuid ka sellele on olemas oma turunišš ning järgnevas arvustuses vaatame üle, kellele iRobot 676 mõeldud on.

Sisukord (vajuta et avada)

iRobot Roomba 676 Hinnang
4

Kokkuvõte

iRobot Roomba 676 näol on tegemiset väiksemate kodude jaoks adekvaatse lahendusega, kuid nõudlikumale tarbijale võib tema nutifunktsioonide puudus väheseks jääda. Üleüldiselt – tubli robottolmuimeja, kuid mitte midagi erilist.

Pros

  • Korituskalender
  • Vastupidav
  • Efektiivne

Cons

  • Ei sobi suurtematesse kodudesse
  • Nutifunktioonide vähesus
  • Puudub HEPA filter

iRobot Roomba 676 Eelised

Kuigi tegemist on kõige odavama Roombaga, siis ei pea roboti madala võimsuse pärast muretsema. Ta on piisavalt hea, et sinu kodu enamikest karvadest ning tolmust puhastada. Saab väga hästi hakkama nii loomakarvade kui muu prahiga.

Heaks uudiseks on see, et võrreldes eelnevate 600 seeriatega, on robot ühildatav aplikatsiooniga, mille kaudu saad ta mugavalt ära programmeerida, kas teatud päevadel ning kellaaegadel koristama panna või siis kohene koristamis- või vastavasisuline lõpetamiskäsklus anda.

iRobot Roomba 676 on kõige suurem iRobot ning tänu oma infrapuna andurile, mis talle kinni jäämise korral märku annab, on ta piisavalt võimas, et ennast enamikest kohtadest välja rabeleda ning koristamist jätkata.

Nagu teisedki Roomba masinad tunneb ka 676 ära suurema prahiga kohad ning redigeerib vajadusel automaatselt oma puhastusrežiimi, et kõnealune koht ikka puhtaks saaks.

Pärast koristamise lõppu naaseb, nagu ühele korralikule robottolmuimejale kombeks, laadimispessa.

iRobot Roomba 676 robottolmuimeja pole iseeenest mitte mingisugune imeasi, aga väiksemates majapidamistes teeb ta oma töö ära ning seda vägagi korralikult.

iRobotid on tuntud oma vastupidavuse poolest. Ka 676 pole erandi. Tegemist on väga vastupidava robotiga.

iRobot Roomba 676 Nõrkused

Kui Roomba 676 aku tühjaks saab, läheb ta küll tagasi laadimispessa, kuid ei oska koristamist pooleli jäänud kohast jätkata. Seega on oluline tähele panna, et antud robottolmuimeja ei sobi suurtesse kodudesse. Küll saab ta, aga väga hästi hakkama alla 100 ruutmeetriste kodudega. Tema aku kestuseks on ligikaudu 1h, mis ongi peamiseks põhjuseks, mis talle pindala piirid seab. Sellegipoolest on see piisav, et alla 100 m2 kodus üle käia.

iRobot Roomba 676 on viimaseks harjasega robottolmuimejaks, mida iRobot veel ametlikult müüb. Kõik järgnevad mudelid on elastsete silikoonist harjastega. Silikoonist harjased on paremad just sellepärast, et nende ümber ei keerdu karvad ning juuksed ning selletõttu pole vaja harjaseid ka puhastada. Seega ole valmis harja vahete-vahel juuksekarvadest ning tolmust puhastama.

Roomba 676 robotil pole HEPA filtrit nii, et allergikud peaksid soetama endale mõne muu robottolmuimeja.

Ta on 9,5 cm kõrge, mis ei lase teda madalamate voodite või diivanite alla koristama. Enne soetamist tee enda kodus kindlaks, mille alla tahad, et robot saaks ning mõõda nende objektide kõrgused.

Otsus

Kui elad alla 100 m2 kodus ning soovid vastupidavat ning usaldusväärset abimeest, peaks iRobot 676 sulle sobima. Seda just tänu tema keskmisest odavamale hinnale. Kui sinu eelarve on, aga suurem võiksid mõelda näiteks kas kallima iRoboti või Mamiboti peale.

iRobot Roomba 676 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top