Infinuvo Hovo 780 robottolmuimeja

Infinuvo Hovo 780 robottolmuimeja

Uuendatud:

Infinuvo Hovo 780 näol on tegu ühe adekvaatse robottolmuimejaga, mis sobib eelkõige inimestele kes hindavad bakterivaba keskkonda. Robotil on erinevad filtrid ja isegi UV lamp, et tappa võimalikud bakterid ning piirata nende levikut. Küll, aga annab ta nende lisade tõttu, oma teistes koristusomadustes tunduvalt järele.

Sisukord (vajuta et avada)

Infinuvo Hovo 780 Hinnang
3.3

Kokkuvõte

Infinuvo Hovo 780 eeliseks on tema võime bakteritega võidelda ning vaipade puhul päris head tulemust näidata. Küll, aga on tegemist aegunud väljalaskega ning “nutikas” selle roboti kohta kohe kindlasti öelda ei saaks.

Head

  • Bakterivastane ja HEPA filter
  • Hea vaipadel

Vead

  • Aegunud mudel
  • Jääb ise suvaliselt seisma
  • Jääb tihti kinni

Eelised

Pea kõikides Infinuvo Hovo 780 arvustustes on roboti parima omadusena toodud välja vaipade puhastuse võimekus. Juba pärast esimese vaiba puhastust on näha, et Infinuvo on rohkelt panustanud harjade disaini, pakkudes seeläbi ideaalset koduabilist peredesse, kus hinnatakse esteetiliselt kaunist kodu või armastatakse palja põranda asemel neid vaipadega katta.

Miks Hovo 780 robotit võiks pidada heaks kaaslaseks allergikutele? Nimelt on robotisse paigaldatud eemaldatav HEPA filter, mida saab vastavalt vajadusele uue vastu vahetada. Et aga bakteritega võitlust veelgi efektiivsemaks muuta, on tootja otsustanud roboti tolmusahtlisse UV lambi eemaldada. Seega, kui pead oluliseks bakterite- ja allergeenidevaba elu, võid olla leidnud endale ideaalse koduabilise!

Puhastamise efektiivsusele aitab kindlasti kaasa ka robotile kinnitatav mopp. Tänu sellele saab kasutaja vabaneda korraga kahest tüütust tegevusest – tolmu pühkimine ja põrandate pesemine. Tõsi, robotile kinnitatav mopp ei aita põrandate pesemisest täielikult vabaneda kuid aitab pikendada põrandate pesemise sagedust.

Sarnaselt teistele samas hinnaklassis olevate robotitele on ka Infinuvo Hovo 780 veaks ilma mõjuva põhjuseta seiskumine. Miks me seda eeliste peatükis kajastama on häälkäsklused. Nimelt on tootja Infinuvo otsustanud vea kõrvaldamise asemel lisada häälega veateated. See tähendab, et olles ise näiteks köögis ning lastes robotil oma magamistoas koristada, kuulete koheselt, kui robotit oleks vaja aidata. Lisaks annab robot häälega teada uutest teadetest või režiimidest, muutes end seeläbi sobilikuks abiliseks ka inimestele, kelle nägemine on raskendatud.

Viimase eelisena tooksime välja takistuste ületamise võimekuse. Kuigi tootja on lubanud, et robot ületab kuni 1,5cm kõrguseid takistusi, näiteks uksepakke, leiab internetist mitmeid arvustusi, kus on öeldud, et tegelikkuses saab robot ka kuni 2cm kõrguste takistustega hästi hakkama. Tõenäoliselt sõltub see konkreetselt takistusest ja selle materjalist kuid on hea teada, et robot on pisut võimekam kui tootja on lubanud.

Nõrkused

Sarnaselt teistele soodsama hinnaklassi robotitele, leiab ka Hovo 780 nõrkuste nimekirjast suvalises kohas ja ilma igasuguse põhjuseta seiskumise. Inimesed on küll proovinud kõikvõimalikult takistused roboti teelt eemaldada enne selle käivitamist kuid sellest ei ole kasu olnud. Tõenäoliselt on tegu mõne tarkvaralise veaga, mille kõrvaldamisega peab tootja veel pisut vaeva nägema. Kui aga soovida siiski Infinuvo Hovo 780 enda perekonda tuua, tuleks arvestada, et tolmuimejat oleks mõistlik kasutada ajal, mil keegi pereliikmetest on kodus. Seda seetõttu, et saaks vajadusel roboti liikuma aidata või taaskäivitada ning koristustöödega jätkata.

Teise nõrkusena võiks mainida vanamoelist ekraani, mis asetseb roboti peal. Tõsi, see on küll suur edasiminek võrreldes erinevate värvidega tulukestest kuid veateateid ja programme on vaja eelnevalt pähe õppida, sest robot kuvab oma ekraanil vaid koode. Näiteks: 2222 tähendab, et robot on automaatses koristusrežiimis. Tänapäevane robot võiks teavitustega tõesti paremini hakkama saada.

Lõppsõna

Tegemist on hea robotiga eelkõige kodudesse, kus on vaipu keskmisest rohkem. Pole oluline, kas teil on pikkade või lühikeste karvade vaibad, sest Hovo 780 saab mõlematega hakkama. Kui olete kaalumas konkreetse mudeli soetamist, soovitaksime teil pigem langetada valik mõne uuema roboti kasuks, sest hinnaerinevus ei ole märkimisväärne ning väidetavalt on robotit tootja poolt töökindlamaks muudetud.

Ostuinfo

Infinuvo Hovo 780 robottolmuimeja tootmine on praeguseks hetkeks lõpetatud ning seda turul enam saada ei ole. Küll, aga on turul olemas selle uuemad ning täiustatud versioonid. Eestis Infinuvo edasimüüjad puuduvad, kuid soovi korral on neid siiski võimalik soetada, vajutades allolevale nupule.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top