iLife V3 robottolmuimeja

iLife V3 robottolmuimeja

Uuendatud:

iLife V3 robottolmuimeja näol on tegu toreda stardipaketiga. Tänu oma soodsale hinnale on võimalus ilma suurte investeeringuteta testida, kas robottolmuimejal on sobiv koht sinu majapidamisse olemas. Kuna elus on asjade hinna-kvaliteedi suhe tihti paigas, ei tasuks ka iLife V3 soetamise puhul ülemäära elevile minna, sest on oht kergelt pettuda.

Sisukord (vajuta et avada)

iLife V3 Hinnang
2.9

Kokkuvõte

Üliodav iLive V3 robottolmuimeja sobib peresse, kus ei olda päris kindlad robottolmuimeja soetamise otsuse juures. Just sellepärast, et see on nii odav ning seda ostes ei riskita suure summaga. Kui oled, aga kindel, et robot tolmuimeja on sinu jaoks sobiv abimees, soovitaksime turul natukene rohkem ringi vaadata.

Head

  • Odav
  • Lihtne kasutada

Vead

  • Puudab puhastusrull seega ei korista niivõrd hästi
  • Ebamugav hooldus
  • “Eksib” vahepeal ära

Eelised

Kuigi alustasime arvustust pigem negatiivsel toonil, on iLife V3 juures ka mõningat positiivset. Robotit esimest korda pakendist välja võttes jääb silma selle kaunis disain. See on kombinatsiooni mustast, hallist ja valgest ehk ehe Skandinaavia. Lisaks pole tegemist just kõige kallimast hinnaklassist robotiga, vaid pigem odavaga.

Oma mõõtudelt on tegu pigem keskmise robotiga, jäädes diameetriga pisut alla 30cm ning kõrguselt vaid 7,62cm. Ühesõnaga on tegu ääretult madala robottolmuimejaga, mis suure tõenäosusega saan suurepäraselt hakkama nii teie diivani, voodi ja kappide all koristamist, sest see ei valmista talle mingisuguseid probleeme.

Koristustööde läbiviimiseks on iLife V3 puhul uskumatult suur panus tehtud selle esiosa külgedel olevatele keerlevatele harjastele, mis aitavad prahti ja tolmu seinte ja mööbli äärest roboti „suhu“ liigutada, et see prügisahtlisse juhtida. Kahjuks on roboti suu pigem väikene ning seetõttu kõik harjaste poolt kokku pühitud praht õigesse kohta ei jõua.

iLife V3 robottolmuimeja kontrollimine on äärmiselt lihtne. Selleks annab tootja robotiga kaasa AAA patareidel töötava puldi, millelt seadistada koristusgraafikuid ja valida erinevate koristusrežiimide vahel.

Järgmisena toome välja mida karvaste lemmikloomade omanikele – iLife V3 robot saab väga hästi hakkama loomade ja inimeste karvade koristamisega. Sellega saab robot eriti hästi hakkama eelkõige parketti ja kivipõrandaid koristades. Vaipadest karvade puhastamine käib V3 robotile pigem üle jõu. Karvade koristamisel tuleb meeles pidada ka tõsiasja, et need kipuvad jääma pigem roboti enda külge kui positiivselt mõeldes ei pea te vähemalt põrandatelt karvade koristamisega tegelema.

Viimaste positiivsete omadustena tooksime välja robotiga kaasas olnud mopi ja mikrofiiber lapi, mis aitavad teie põrandatele viimase lihvi anda ning saavutavad kindla võidu mitmete kergemate plekkide üle. Mainimata ei saa ka jätta ca 100 minutit kestvat akut, millest on enam kui küll, et teie korter mitu korda üle koristada.

Nõrkused

Olles tutvunud erinevate internetis saadaval olevate arvustustega võib öelda, et roboti suurimaks nõrkuseks on puhastusrulli puudumine. Nimelt tuleb puhastusrulli puudumise tõttu robotil koristustöödega hakkama saada pelgalt keerlevate harjaste ja imemisjõu abil. Seetõttu tuleb arvestada, et suurema, eelkõige raskema prahi koristamiseks see robot mõeldud ei ole. Sama kehtib ka vaipade puhastuse osas, sest sarnaselt tavalistele tolmuimejatele, ei sobi parketilt tolmu võtmiseks mõeldud otsik vaipadest mustuse välja saamiseks.

Järgmise miinusena ei saa me jätta mainimata prügisahtli tühjendamist. Selle jaoks tuleb robotit tõmmata sangast, võtta lahti roboti pealmine kaas, eemaldada filter ning alles seejärel saate prügisahtli kätte. Tegevus, millega peaks saama roboti uuesti töökorda justkui tekitab pigem segadust juurde, sest prügisahtli tühjendamine ilma tolmukübemeid maha pillamata on pea võimatu. Seda viga on mitmetes arvustustes korduvalt välja toodud ja loodame, et järgmiste mudelite puhul ei pea me enam pärast prügisahtli tühjendamist koristustöödega algusest peale hakkama.

Roboti eelistes rääkisime selle kasutamise lihtsusest kuid siin peame rääkima selle nõrkadest pooltest. Kuna kogu roboti kontrollimine ja seadistamine käib läbi puldi, siis selle kadumisel peame leppima vaid automaatse koristusrežiimiga. Lisaks, kuna iLife V3 robot soovib pigem omaette toimetada, ei anna see probleemide korral meile teada. Näiteks kui robot peaks vaiba või uksepaku peale kinni jääma, töötab ta sama koha peal seni kuni selle aku on tühi. Seega tuleks uue V3 roboti omanikul mõelda enda jaoks läbi kas mõistlikum on robotit iga natukese aja tagant kontrollimas käia või leppida olukorraga, et toad on isegi pärast tunnipikkust koristust endiselt sama tolmused.

Viimane ja pisut ootamatu arvustustest läbi käiv nõrkus on roboti suunataju kadumine. Nimelt tuleb üsna tihti ette olukordi, kus roboti aku saab enne laadimisalusele sõitmist tühjaks, sest see ei suutnud laadimisalust üles leida.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes võib öelda, et iLife V3 on väga soodne robottolmuimeja ning sobib hästi peredesse, kus roboteid tolmu koristamiseks eelnevalt kasutatud ei ole. Konkreetselt selle roboti ostmisel tuleks aga meeles pidada, et üldjuhul on asjadel hinna ja kvaliteedi suhe paigas ehk see teeb oma hinna kohta hea kvaliteediga tööd. Kui olete kaalumas selle ostu, soovitame teil pigem valida, aga näiteks Mamibot Prevad650.

Ostuinfo

Eestis iLife edasimüüjat pole seega selle soetamiseks tuleb pöörduda välismaiste internetipoodide poole. Kui soovid käesolevat robottolmuimejat soetada, siis vajuta allolevale nupule ning leiad selleks soodsaima võimaluse.

VAATA HINDA SIIT

 

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top