Eufy RoboVac 11 robottolmuimeja

Eufy RoboVac 11 robottolmuimeja

Uuendatud:

Eufy RoboVac 11 võiks pidada oma hinnaklassi liidriks. Tegu on väga soodsa, vaid 220€ maksva tolmuimejaga, mis sobib hästi parketi või madalate vaipadega kodudesse. Kui teil ei ole kunagi varem mitte ühegi robottolmuimejaga kogemusi olnud, siis on RoboVac 11 alustamiseks täiesti mõeldavakas variandiks.

Sisukord (vajuta et avada)

Eufy RoboVac 11 Hinnang
3

Kokkuvõte

Eufy RoboVac 11 on heaks esimeseks robottolmuimejaks, mida prooviks osta ning alustuseks kasutada. Pikemas perspektiivis sobiks tõenäoliselt mõni teine valik rohkem.

Head

  • Odav
  • Madal

Vead

  • Pole nii efektiivne kui teised
  • Puudub rakendus või pult
  • Jääb tihti kinni

Eelised

RoboVac 11 kõige suuremaks eeliseks peetakse selle mõõtmeid. Olles vaid 33 cm läbimõõduga, ümmarguse disainiga ning 7,8 cm kõrgune, on tegemist üpriski hea valikuga just väiksematesse korteritesse. Oma erakordselt pisikese disaini juures ei ole tootja aga aku vastupidavusele järeleandmisi teinud – erinevate testide ja arvustuste järgi peab aku vastu kuni 100 minutit.

Roboti headest omadustest tooksime välja selle kasutusmugavuse. Robotit on võimalik käivitada vajutades selleks robotil olevat nuppu või juhtpulti. Juhtpuldilt on võimalik valida 6 erineva koristusprogrammi vahel, mis aitavad keskenduda probleemsematele piirkondadele ja muuta roboti töövõimsust.

Mis muudab selle roboti aga eriliseks, on selle sisseehitatud infrapuna sensor, mis aitab robotil tolmu koguse tuvastada ning imemisvajaduse kindlaks määrata. Kui teie korteris on, aga või majas on palju tumedat või kõrgete karvadega vaipu, ei saa te kahjuks sellest funktsioonist maksimumi võtta, sest tootja sõnul võib see roboti segadusse ajada.

Lisaks eelnevale ei saa mainimata jätta ka suurt tolmukonteinerit, mida mõnusalt mugav tühjendada. Sahtli eemaldamiseks tuleb vajutada roboti küljel olevale nupule ning seejärel sahtel välja libistada. Tootja on mõelnud ka puhtuse säilitamisele ning tänu sellele on prügisahtlil veel omakorda nupp, mis aitab koristatud tolmu sahtlist veelgi kergemini väljutada. Segaduse vältimiseks soovitame sellele nupule vajutada alles prügikasti juures olles.

Nõrkused

Võib öelda, et Eufy RoboVac 11 peamised nõrkused on aktuaalsed just selle disaini tõttu.

Nimelt on roboti valmistamiseks kasutatud materjale, mis justkui magnetina tõmbavad enda külge karvu, eelkõige lemmikloomade karvu.

Järgmisena ei saa mainimata jätta roboti rataste materjali. Tegemist on pigem halva pidevusega materjaliga, mis teatud pindadel kipuvad libisema ning ei muuda robotit 100% töökindlaks. Kohe, kui robot tuvastab rataste pidamise puudumise, lülitab see ennast välja, et vältida võimalike kahjustuste tekkimist robotile endale, teie varale ning aku säästmiseks.

Kui teie peres puuduvad eelnevad kokkupuuted robottolmuimejatega, võib järgmine soovitus tunduda kummaline. Nimelt soovitame enne roboti koristustalgutele saatmist kodus koristada. Mõtleme selle all näiteks maas vedelevate juhtmete, paelte, patsikummide, sokkide ja teiste väiksemate asjade eelmaldamist, sest need kipuvad justkui võluväel roboti ummistavat. Sama kehtib ka esikus olevate jalanõude osas, sest nende vahel oskuslikult navigeerimine tundub Eufy RoboVac 11 jaoks üle jõu käivat.

Viimase nõrkusena ei saa mainimata jätta Wi-Fi toe ja telefonirakenduse puudumist. Just seetõttu ei ole teil võimalik seadistada eraldi koristusalasid ja jätta robotit kodust lahkudes tööle. Mõelge näiteks olukorrale, kus jätate tööle minnes roboti tööle kuid koju jõudes avastate, et see on juba esimesel minutil segadusse sattunud kas siis ootamatu eseme või rataste libisemise tõttu ning otsustanud oma laadimisalusele tagasi sõita või sootuks ennast seal samas välja lülitada. Kui oleks robotil telefonirakendus, saaksite selle kohta vastavasisulise teate ning olukorda hinnates roboti taas käivitada.

Lõppsõna

Kokkuvõttes võime öelda, et tegu on üsnagi hea soodsa robottolmuimejaga, mille hinna ja kvaliteedi suhe on peaaegu paigas. See aitab vähendada koristusele kuluvat aega kuid tuleb arvestada, et robot sobib pigem kasutamiseks ajal, mil olete ise kodus ja seda peamiselt seetõttu, et puudub telefonirakendus, millest jälgida roboti tööd.

Lisaks sellele tuleb arvestada ka sellega, et kuna tegemist on tõesti nii odava tolmuimejaga, siis jääb ta ka enamikes koristusomadustes oma ametivendadele alla. Kui oled kaalumas Eufy RoboVac 11 ostmist, soovitaksime meie pigem natukene raha juurde koguda ning soetada kas Mamibot Prevac650 või Evocacs 605.

Ostujuhend

Kui soovid antud robottolmuimejat osta, siis kahjuks Eestis Eufy masinaid ei müüda. Ainuke võimalus on neid tellida välismaalt. Kõige turvalisem on seda teha järgnevalt lingilt.

Kõige turvalisem ning soodsam on seda teha järgnevalt lingilt.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top