Ecovacs Deebot Pro 930

Ecovacs Deebot Pro 930

Uuendatud:

Deebot Pro 930 on Hiina ühe suurima robottolmuimejate, Ecovacs Robotics, poolt toodetud ja juba 2013. aastal 60% Hiina robotite turuosa omanud ettevõtte robottolmuimejaga. Tegu on keskmiselt natukene kõrgema hinnataseme ning väga töökindla robotiga, mis suudab korda hoida ka tavalisest suurtemates kodudes.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot Pro 930 Hinnang
4

Kokkuvõte

Ecovacs Deebot Pro 930 on antud tootja kallim robottolmuimeja, mille hind on suurelt määralt tingitud ka robotiga kaasnevast käsitolmuimejast. Tegemist on hea tootega, mis peaks keskmise Eesti kodu suurepäraselt puhtaks tegema.

Head

  • Vastupidav
  • Efektiivne tolmuimemine
  • Nutikas robot

Vead

  • Kõrge
  • Mitte nii efektiivne mopifunktsioon

Eelised

Kuna robottolmuimejate juures on äärmiselt oluline, kuidas robot tolmu kogumisega hakkama saab, alustamegi sellest. Deebot Pro 930 seeria puhul on tolmu koristamine väga hästi läbi mõeldud. Nimelt on roboti põhja all rullhari, mis paljudel teiste sama hinnaklassi robotitel puudub. Tänu sellele ei käi robotile üle jõu ka raskema puru ja prahi, näiteks kivikeste või liiva endasse imemine. Kõikidel robottolmuimejatel rullhari puudub nii, et see on kindlasti üheks boonuseks.

Nurkade ja seinaäärte puhastamiseks on paigaldatud roboti etteotsa kaks keerlevat harjast, mida saab soovi korral ühe nupuvajutusega eemaldada. Harjased muudavad roboti töö eriti viljakaks ka parketti või kivipõrandaid puhastades. Soovitame need harjased eemaldada enne vaipade puhastama hakkamist, sest on oht, et pikemate karvadega vaibad painutavad harjased kõveraks ning nende töö ei ole enam sama efektiivne. Nende kaitsmisele on õnneks ka tootja mõelnud, sest kui robot tunnetab harjastel suuremat vastupanu, lülitab masin need lihtsalt välja. Samas on harjaste eemaldamise võimalus väga hea abiliseks ka olukordades, kus robot on enda ümber näiteks pikemaid juuksekarvu keerutanud ning nüüd on teil vaja tekkinud sasipundar lahti harutada. Samuti oskab Ecovacs Deebot Pro 930 kontrollida oma imemisvõimsust vastavalt pinnase ning mustusastme vajadusele.

Roboti nutikatest funktsioonidest rääkides ei saa me jätta mainimata võimalust ühendada robot oma nutikoduga – Alexa ja Google tugi on antud robottolmuimejal standardina juba olemas. See pakub teile võimalust enne kodust lahkumist hüüda oma robotile näiteks„toad puhtaks“, pärast mida robot seadistatud režiimis tööle hakkab. Südamerahu tagamiseks on tootja loonud ka kasutajasõbraliku telefonirakenduse, milles seadistada robotit, piirata selle tööala või jälgida näiteks, millises toas see parajasti koristamas on. Roboti tehtud tööst annab ülimalt selge ülevaate aga roboti poolt iseseisvalt skaneeritud korteri- või majaplaan, millelt on näha isegi teie mööbli asukoht.

Kui kõiki roboti eeliseid arvesse võtta, võib öelda, et kuigi Deebot Pro 930 maksab ligikaudu 800€, on see hea hinnaga robot, millel on palju erinevaid koristusrežiime. Mainimata ei saa ka jätta roboti aku vastupidavust – tootja on lubanud kuni 90 minutit kuid mitmetest arvustustest leidsime, et kasutajad on suutnud robotit koristustöödega hõivatuna hoida kuni 110 minutit, muutes selle seeläbi usaldusväärseks koduabiliseks kuni 120m2 suurustes kodudes.

Ilmselgelt ei saa mainimata jätta ka seda, et Ecovacs Deebot Pro 930-le on kaasa pandud ka käsitolmuimeja.

Kui Ecovacs Deebot Pro 930-l aku tühjaks saab, siis läheb ta ise laadima ning jätkab oma tegevust pooleli jäänud kohast. Ilmselgelt saab seda nutikat robotit aplikatsiooni kaudu programmeerida ka kalendri alusel koristama.

Ecovacs Deebot Pro 930-l on olemas ka mopifunktsioon, mille saab tolmukonteineri ümbervahetusel vee oma vastu, kasutusele võtta.

Nõrkused

Robotil, mille eeliste nimekirja võiks tohutult pikaks venitada, sest tegu on tõesti hea robotiga, on ka mõned nõrkused. Peamiseks nõrkuseks on arvustute põhjal pidanud kasutajad selle kohmakust. Tegu on 35,4cm diameetriga ning 10,2cm kõrguse robotiga, olles seeläbi teistele robottolmuimejatele pigem suureks vennaks. Kui tühjemates kodudes ei pruugi roboti suurus probleeme valmistada, ei maksaks ülemäära kõrgeid ootuseid tekitada näiteks kummuteid ja erinevaid jalgade peal kappe armastavatel koduomanikel, sest nende alla ei pruugi teie uus koduabiline mahtuda tolmu koristama.

Kuigi Deebot Pro 930-l on standardvarustusena kaasas mopp, ei maksa enda klassikalisest mopist veel vabaneda. Käesolev robot ei asenda põranda pesemist, sest oma kerge kaalu tõttu ei avalda see plekile piisavalt suurt survet. Kui mopifunktsioon on sinu jaoks oluline, siis soovitaksime Mamibot Exvac 680S robottolmuimejat.

Lõppsõna

Tegemist on pigem ideaalilähedase robotiga, eelkõige neile, kes hindavad töökindlust ja rikkalikke puhastusrežiime ning võimalusi. See aitab teie ellu tuua palju vaba aega ning pärast esialgset seadistamist saab masin antud käsklustega väga hästi hakkama. Tõsi, see maksab rohkem kui keskmine tavaline tolmuimeja kuid me räägime siiski peaaegu kõrgklassi automaatsest kodukoristajast.

Ostujuhend

Eestis on Ecovacsi ametlikuks müüaks näiteks robotid.eu. Võimalik, et masinaid saab soetada ka kuskilt mujalt ning odavama hinnaga, aga on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindama. Ecovacs Deebot Pro 930 on ametlikest kanalitest ostmise puhul 2-aastane garantii.
  2. Ecovacsi ametlik maaletooja lahendab kõik sinu probleemid, mis pärast tolmuimeja kätte saamist ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Deebot Pro 930 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top