Ecovacs Deebot OZMO Slim 10

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 on pika ajalooga robottolmuimejaid tootva ettevõtte järjekordne edukas mudel. Nagu selle nimestki võime tuletada, on selle puhul peamiselt pööratud tähelepanu võimalikult madala disaini loomisele ilma selle omadustes järeleandmisi tegemata. Lisaks kuulub Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 madalasse hinnakategooriasse, mis teeb tast robottolmuimeja, mida igaüks saab endale lubada..

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 Hinnang
4.1

Kokkuvõte

Oma äärmiselt õhukese konstruktsiooni tõttu jõuab Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 sinna, kuhu ükski teine robottolmuimeja ei mahuks. Elegantse disainiga, suurepärase põrandate puhastuse süsteemiga on see robot oma hinnaklassi parim esindaja. Robot on väga hea jõudlusega ning eriti tänulik olete sellele, kui teie kodus on puhastada erinevat tüüpi kõvad põrandapinnad ja siledad vaibad. Nutikalt juhitud vee pealeandmissüsteem muudab kodu koristuse palju meeldivamaks ja tõhusamaks. Te jääte töö tulemusega väga rahule ja hindate oma vaba aega kvaliteetselt puhastatud kodus veelgi rohkem kui kunagi varem.

Pros

  • Madal disain võimaldab sel koristada sealt, kus teised ei mahu
  • Lisaks imemisele ka mopifunktsioon

Cons

  • Väike tolmukonteiner
  • Pole nii võimas kui ametivennad

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 on suurepärane kooslus kompaktsusest ja multifunktsionaalsusest: üliõhuke korpus, korralik nurkade ja servade puhastus, suurepärane põrandapesu süsteem, parima teekonna valimine ja süsteem, mis puhastab automaatselt harjased karvadest.

Deebot võimaldab üheaegselt tolmu imeda ja põrandat pesta, te naudite põhjalikku kodu puhastust samal ajal, kui teie saate teha rohkem seda, mida armastate. Oluline on ka selle soodne hind, mis teeb selle kättesaadavaks paljudele oma vaba aega ja puhtust hindavatele inimestele.

Üliõhuke korpus ja läbimõeldud liikumine

Tänu minimaalsele kaalule ja voolujoonelisele üliõhukesele korpusele, mille kõrgus on vaid 5,7 sentimeetrit, suudab krapsakas OZMO Slim10 kiiresti liikuda ja hoida puhtana ka kõige ligipääsmatumad kohad.

Robot eemaldab nutikalt mustuse igat tüüpi pinnalt: parkett, linoleum, siledad vaibad, plaadid jne. Siiski on see robottolmuimeja eelkõige mõeldud kõvade põrandate puhastamiseks, kui otsite pehmete vaipade puhastuseks parimat, siis Ecovacs Deebot 600 või Deebot N79 on just selliseks tööks mõeldud.

S-kujuline liikumine sarnaneb inimese liikumisega ja tagab selle, et 92% piirkonnast, mida robot läbib, saab puhastatud. Samuti koristab see ära kõik ääred ja nurgad.

Harjaste puhastus

Tänu funktsioonile Tangle Free ei lähe tolmurullid ja juuksekarvad harjal sassi ega ummista seda ning imemiskvaliteet on püsivalt kõrge. OZMO Slim10 saab hakkama ka kohevate lemmikloomade karvadega ja nende omanikud ei pea muretsema puhtuse pärast, sest robot hoiab kõigel „silma peal“.

Automaatne laadimine

Te ei pea muretsema kunagi selle pärast, et tolmuimeja aku võib tühi olla just siis, kui teie jõuate koju ja tahate põrandaid koristada. Seda ei juhtu Deebot-iga kunagi! Kui puhastusprotsessi ajal aku tühjeneb, siis robot läheb iseseisvalt laadimisjaama.

Kukkumisvastased andurid ja kokkupõrgeteta liikumine

Deebot OZMO Slim 10 tajub kõrguste erinevusi. Puhastades astmete vahetus läheduses või aedadeta terrassidel, liigub robot aeglaselt servadeni ja pöörab tagasi ilma purunemisohuta.

Robot kavandab oma marsruuti, kasutades spetsiaalsete andurite süsteemi, mis takistavad kokkupõrkeid. Takistusele lähenedes vähendatakse kiirust automaatselt ja pehme kaitseraua-amortisaator kaitseb ümbritsevaid esemeid kahjustuste eest.

Puhas põrand – puhas õhk

Suure tõhususega puhastusfilter ja koristamine muudavad ruumis oleva õhu puhtamaks. Robotolmuimeja regulaarsel kasutamisel on positiivne mõju tervisele, eriti allergikutele kalduvate inimeste jaoks.

Uus laiendatud veepaak, mida toetab OZMO tehnoloogia, on võimeline töötama järjest kuni 100 minutit, puhastades kuni 90 m2 põrandapinda.

Tänu suurepärasele tehnikale juhitakse veevoolu täpselt nii, et teie põrand oleks korralikult niisutatud ja puhastatud. OZMO läbimõeldud tehnoloogiaga robotit kasutades ei pea kartma, et teie puitpõrandad saavad liigselt märjaks, sest erinevad andurid skaneerivad põrandat, võimaldades moppimisrežiimi automaatselt sisse või välja lülitada, sõltuvalt sellest, kus ja mida puhastatakse. Seetõttu viiakse puhastustöö läbi arukalt ja ideaalselt vastavalt põrandamaterjalile, isegi seal, kus on kuivanud veeplekid, märjad kingajäljed või koerte porised käpajäljed.

Roboti juhtimine

Roboti juhtimiseks nutitelefoni kaudu peate installeerima rakenduse ECOVACS. Telefonil on täpsemad tolmuimemise võimalused: põrandate automaatse tolmuimeja seadistamine, režiimide vahetamine, tööde aktiveerimine ja veebipuhastuse juhtimine jne. Kodu puhtana hoidmine ei ole enam keeruline ja te ei pea muretsema ootamatute külaliste pärast, sest te saate juhtida masinat kasvõi tööl või poes olles ning koju jõudes ootab teid puhas kodu.

Kui soovite robotile lihtsalt öelda, mida ta tegema peab, siis selleks on Alexa hääljuhtimine, mille kodurakenduse saate tasuta alla laadida Androidi ja IOS-i jaoks. Roboti programmid ühilduvad ka Google Assistantiga.

Kui teil ei ole vaja kodust eemal olles tööd juhitida, saate robottolmuimejat Deebot OZMO Slim 10 juhtida ka puldiga.

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top