Ecovacs Deebot OZMO Slim 10

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10

Uuendatud:

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 on pika ajalooga robottolmuimejaid tootva ettevõtte järjekordne edukas mudel. Nagu selle nimestki võime tuletada, on selle puhul peamiselt pööratud tähelepanu võimalikult madala disaini loomisele ilma selle omadustes järeleandmisi tegemata. Lisaks kuulub Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 madalasse hinnakategooriasse, mis teeb tast robottolmuimeja, mida igaüks saab endale lubada.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 Hinnang
4.1

Kokkuvõte

Hea robottolmuimeja väikestesse kodudesse, kus puuduvad vaibad, kuid on palju madalaid esemeid, kuhu tavalised robottolmuimejad ei saa.

Head

  • Madal disain võimaldab sel koristada sealt, kus teised ei mahu
  • Lisaks imemisele ka mopifunktsioon

Vead

  • Väike tolmukonteiner
  • Pole nii võimas kui ametivennad

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 Eelised

OZMO Slim 10 on nutikas abiline, mille jaoks ei jää kättesaamatuks ka nii madalate kui täpselt 5,7 cm kõrguste esemete alt tolmu koristamine. Tänu masinasse paigaldatud tehnoloogiale sobib see väga hästi ka mitmel tasapinnal laiuvatesse kodudesse, sest tänu kukkumisandurile ei sõida see trepist ega teistest avaustest alla.

Mis aga tundub roboti paksust arvesse võttes uskumatu on tema mopifunktsioon. Nimelt suudab masin üheaegselt imeda tolmu ja teha põrandatele märgpuhastust. Et aga omanike elu veelgi murevabaks teha, on võimalik mopi niiskusastet telefonirakendusest seadistada. Seega kui oled siiani pidanud kartma, et robot kasutab põrandate puhastamiseks liigselt vett ja rikub teie hinnalise parketi, ei ole teil enam põhjust muretsemiseks. Vali rakendusest sobiv niiskusaste ning robot hoolitseb kõige muu eest. Lisaks mopi niiskusastmele on võimalik telefonirakendusest luua koristusgraafikuid ja seda ka kodust eemal olles, sest robotil on Wi-Fi tugi. Küll aga tuleb siinkohal välja tuua, et robot ei toeta 5GHz Wi-Fi võrke.

Kui telefonirakenduse kasutamine tundub teile liiga ulmeline või hoopis vanaaegne, on teil võimalus juhtida robotit ka läbi robotiga kaasas oleva analoog puldi, millel on täpselt samad funktsioonid nagu telefonirakenduses. Nutikodude omanikele mõeldes on Ecovacs lisanud robotile ka funktsiooni, tänu millele on see võimalik koristustalgutele saata öeldes lihtsalt „hakka koristama“, sest robot toetab ka Amazon Alexa ja Google Home häälkäsklusi.

Nurkadest ja seinte äärest koristamine on eilsed probleemid – tänu roboti esiotsa paigaldatud keerlevatele harjastele ei saa ka seal tolm ennast peita. Roboti pikaealisusele mõeldes on Ecovacs teinud harjaste vahetamise eriti lihtsaks. Harjaste eemaldamine ja uute paigaldamine on võimalik vähem kui 5 sekundiga.

Tänu sellele, et roboti põhja all on keerlev rullharjas, saab see karvaste lemmikute karvade koristusega ideaalselt hakkama. Oluline oleks siinkohal aga mainida, et karvade eemaldusega saab see hakkama kõvadelt tasapindadelt kuid mitte vaipadelt.

Viimase eelisena toome välja nutika laadimise. Robot suudab ühe laadimisega koristada kuni 100 minutit, mille jooksul suudab see tolmuvabaks muuta kuni 100 m2 suuruse kodu. Aku tühjenemisel otsib robot ise laadimisaluse üles ja jätkab koristustöödega kuid kahjuks mitte samast kohast, kus tolmu imemine pooleli jäi. Laadimisaluse üles leidmine tundub aga meie jaoks paraja mõistatusena, sest robot teie kodu ei kaardista ja koristusalasid eraldi määrata ei ole võimalik. Just seetõttu toimub ka kodu koristamine roboti oma süsteemi järgi, kus kõigepealt eemaldatakse tolm nurkadest ja äärtest ning seejärel jätkub koristus S-kujulise teekonna järgi.

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 Nõrkused

Kuigi Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 on suurepärane robot, peame siiski välja tooma ka mõned üksikud miinused, mis on peamiselt tingitud selle madalast disainist. Nimelt oleme internetist leidnud mitmeid arvustusi, kus tuuakse välja OZMO Slim 10 väike tolmukast, tehes seetõttu robotist sobiva abilise kuni maksimaalselt 100 m2 suurustesse kodudesse. Mõnes mõttes on see täiesti arusaadav, sest väikesesse korpusesse ei ole lihtsalt füüsiliselt võimalik paigutada samu omadusi nagu teistel suurtel robotitel.

Järgmiseks ja ühtlasi ka viimaseks miinuseks on selle imemisvõimsus. Kuna oma madala disaini tõttu ei ole robotis ülemäära palju ruumi, ei olnud sellesse võimalik paigutada suuremaid ja tugevama imemisjõuga mootoreid. Just seetõttu sobib OZMO Slim 10 pigem kivi ja parketiga kaetud kodudesse. Kui aga teie magamistubades on näiteks vaipkattega põrandad, peaksite enda uueks abiliseks valima mõne teise OZMO mudeli, sest nende puhul ei jää ka vaibad koristustöödel takistuseks.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et Ecovacs on valmis saanud järjekordse imemasina, muutes roboti uskumatult madalaks. Seega kui oled siiani pidanud unistuse roboti soetamisest maha matma kuna see ei mahu mööbli alla, on Ecovacs ulatamas teile oma abikäe.

Ecovacs Deebot OZMO Slim 10 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 5%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top