Ecovacs Deebot OZMO 950

Ecovacs Deebot OZMO 950

Uuendatud:

Ecovacs Deebot OZMO 950 puhul on tegemist kahtlemata suurepärase robotiga, mille kõik põhi- ning lisafunktsioonid töötavad pea laitmatult. Roboti juhtimine käib läbi telefonirakenduse ning annab kasutajale piiramatu vabaduse oma kodu koristamisel.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot OZMO 950 Hinnang
4.7

Kokkuvõte

Ecovacs Deebot OZMO 950 on antud tootja uusim mudel, mis on kahtlemata oma omadustelt, eelnevatega võrreldes, suurepärasel tasemel. Tegemist on nutika robotiga, mis saab hakkama nii kuiva kui märja koristusega.

Head

  • Pikk aku kestvusaeg
  • Reguleerib imemisvõimsust
  • Lisaks ka mopifunktsioon

Vead

  • Väike tolmukonteiner
  • Kõrge disain

Ecovacs Deebot OZMO 950 Eelised

Sarnaselt teistele Deebot OZMO seeria robottolmuimejatele, pakub 950 mudel lisaks tavapärasele tolmukoristusele ka põrandate märgpuhastust. Oluline on välja tuua, et erinevalt enamikest robottolmuimejatest, suudab see masin mõlemaid programme teha korraga. Ehk robotile on sisseehitatud kaks erinevat mahutit. Üks tolmu ning teine vee jaoks. See võimaldab Sinu nutikal abilisel kokku hoida nii aega kui säästa akut. Ise kodus olles, tähendab see seda, et robot lõpetab nii kuiv- kui märgpesu kiiremini ning sa ei pea liiga kaua teda töötamas kuulama.

Erinevad internetiavarustest leitud arvustused viitavad, et tänu selle pöörlevatele harjastele roboti esiosas ja vahetatavatele HEPA filtritele (1 tagavara filter on tootja poolt ka kaasa pandud) eemaldab robot kuni 99,26% põrandal pesitsevatest bakteritest, tehes sellest suurepärase kaaslase eelkõige allergikutele.

Roboti ja mopi kombinatsioon ei ole tänapäeval enam mitte millekski uudseks. Siiski on Ecovacs ka siin ühe sammu edasi astunud. Nimelt jääb OZMO 950 puhul ära spreiga või mõnel muul moel mopi niisutamine – efektiivseks puhastuseks tuleb vaid täita roboti veepaak ja valida telefonirakendusest soovitud mopi niiskusaste. Kõik ülejäänu jääb juba teie uue koduabilise teha.

Muretseda ei tasu ka sellepärast, et robot teie vaibad niiskeks teeks, sest rakendusest on võimalik määrata alad, mida robot mopiga ei puhasta.

Ecovacs Deebot OZMO 950 teeb veel eriliseks ajasolu, et kasutajal on võimalik tema imemisava kasutada kas harjasega või ilma. Harja režiim sobib hästi põhjalikumakas koristuseks ning peaks olema kasutudes vaipade korral. Versiooni, kus imemisava harja ei kasutagi, on hea kasutada samal ajal ka märgpesu tehes või siis kui sul on kodus pikakarvaline koduloom, kelle karvad pidevalt harjasesse kinni jäävad.

Telefonirakendusest rääkides, leiab sellest hulgaliselt erinevaid funktsioone ning võimaldab roboti liita teie nutikoduga ja juhtida seda Alexa või Google Home häälkäsklusi kasutada. Näiteks on võimalik määrata erinevad tsoonid, koristusalad ja -graafikud. Et aga kõik liikumised ja alad oleks võimalikult täpselt robotile teada, kaardistab see enne esimest koristust väga põhjalikult kogu korteri või maja. Sellist kaardistust on võimalik kasutada korraga kuni 3 korrusel või 3 erineval objektil. Tänu sellele on võimalik oma äranägemise järgi muuta roboti laadimisaluse kohta, sest robot leiab selle mängleva kerglusega üles ilma igasugust lisainformatsiooni andmata. Masin kasutab info hankimiseks ja ruumides liikumiseks sisseehitatud laserit, mis on ülimalt täpne.

Deebot OZMO 950 robottolmuimeja on ühe pikeima aku tööajaga masin turul. Erinevate arvustute põhjal peab see vastu kuni 200 minutit ühe laadimisega, mis tagab kuni 170 ruutmeetri suuruse kodu puhastamise. Kui aga selleks peaks ikkagi väheks jääma, ei ole hullu. Nimelt katkestab robot aku tühjenemisel koristustsükli, läheb laadima ning pärast jätkab samalt kohalt koristust.

Kuid see ei ole veel kõik – robot tuvastab ka ruumides olevad vaibad ning lülitab ennast võimsamale režiimile, et kogu mustus vaipadest välja imeda. Roboti müratase ei ole isegi kõige võimsamal režiimil töötades ülemäära vali ning selle töötamist pigem ei märkagi.

Tutvustav video roboti omadustest:

Ecovacs Deebot OZMO 950 Nõrkused

Kuigi tegemist on suurepärase koristajaga, on ka sellel mõned nõrkused. Suurimaks nõrkuseks võiks pidada selle tolmukasti üpriski väikest mahutavust. Tõsi, ühe tolmukastiga saab robot edukalt hakkama umbes kuni 170 m2 suuruse kodu koristamisega ehk sellest peaks keskmise eestlase kodu koristamiseks kindlasti piisama. Arvestada tuleb ka sellega, et tolmukonteineri täituvuskiirus oleneb kodu mustuse astmest. Õnneks on Ecovacs tolmukasti tühjendamise võimalikult lihtsaks teinud, sest piisab vaid tolmuimeja ülaosas asuva kaane avamisest ning sangast haaramisest, et tolmukast tühjendada.

Viimase nõrkusena võiks välja tuua ka masina kõrguse. Kuna tegemist on 9,3 cm kõrguse robotiga, ei mahu see tõenäoliselt just iga mööblitüki alla koristama. Madalamad kummuti- ning diivanialused jäävad ilmselt koristamata. Siinkohal soovitaksime aga meeles pidada, kui palju erinevat tehnoloogiat on suudetud niivõrd väiksesse masinasse peita, sest siis ei tundu see enam erilise nõrkusena. Lisaks sellele on käesolev robottolmuimeja oma põrandat ka pesevatest eelkäijatest Deebotitest ligi 1 cm madalam.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et tegemist on suurepärase keskmise hinnaklassi robotiga, millel on kallima hinnaklassiga robottolmuimejate funktsioonid. See lihtsustab tublisti igaühe igapäevast elukorraldust. Kui oled otsimas usaldusväärset kaaslast, on Ecovacs Deebot OZMO 950 kindlasti väga heaks valikuks. Julgelt võib öelda, et tegemist on oma hinnaklassi ühe parima robottolmuimejaga.

Ostujuhend

Ecovacs Deebot OZMO 950 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 5%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top