Ecovacs Deebot Ozmo 930

Ecovacs Deebot Ozmo 930

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot Ozmo 930 Hinnang
4

Kokkuvõte

Deebot OZMO 930 on väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega robot. Sellest leiab mitmeid funktsioone ja lisaseadmeid, mis on siiani olnud saadaval vaid kõrgema hinnaklassi robotite puhul.

Pros

  • Automaatne režiimi vahetus
  • Vastupidav aku

Cons

  • Kõrge
  • Mitte väga efektiivne mopp

Ecovacs Deebot OZMO 930 võib pidada äärmiselt nutikaks robotiks, mis aitab teil vabaneda tülikast tolmupühkimisest ja põrandate pesemisest. Uute funktsioonidena võiks aga välja tuua autodes tuttavaks saanud teavitustele – robot annab teile teada, kui on vaja uue vastu välja vahetada näiteks harjased ja mopp.

Ecovacs Deebot Ozmo 930 Eelised

Ecovacs-i poolt loodud Deebot OZMO 930 on nutikas abiline, mis aja kokkuhoiu mõttes imeb tolmu ja teostab põrandatele märgpuhastust üheaegselt. Ära jääb tülikas mopi niisutamine, sest robot niisutab seda ise tänu roboti veeanumasse sisseehitatud veepumbale vastavalt telefonirakenduses valitud niisutusastmele. Veeanuma täitmine ei saa enam lihtsamaks muutuda – see sarnaneb teiste robotite tolmusahtli tühjendamisele ehk tuleb tolmuimeja tagaosast välja libistada veeanum, see täita ning libistada tagasi robotisse.

Tänu tõsiasjale, et roboti seadistamine ja juhtimine toimub kõik läbi telefonirakenduse, on teil võimalik panna paika igaks nädalapäevaks erinev koristusgraafik ja seda ka siis kui viibite kodust eemal, sest kogu süsteem töötab üle Wi-Fi. Läbi telefonirakenduse toimub ka roboti uuendamine, mis ei ole väga levinud funktsiooniks kuid äärmiselt vajalik. Näiteks viimase uuendusega paranes oluliselt nurkadest ja seinte äärest koristamine, täpsemate keelualade loomine ja üleüldine liikumine. Lisaks annab robot äpi kaudu teada, kuna oleks vaja vahetada selle moppi või pöörlevaid harjaseid. Roboti nutikate omadustega jätkates tooksime välja selle tunnetamise. Näiteks tunnetab robot kui on liikunud kõvalt tasapinnalt, näiteks parketilt või kivipõrandalt vaibale ning lülitab ennast võimsamale režiimile.

Kindlustunde lisamiseks on teil võimalik ka reaalajas jälgida, kus robot asub ja kas selle koristustööd on miski segamas. See kõik on võimalik tänu luksusjahtide radareid meenutavale ümmargusele seadmele mis asub roboti korpuse peal, tehes roboti kõrguseks 10,2 cm.

OZMO 930 on varustatud pigem vastupidava akuga. Erinevate arvustuste kohaselt peab aku vastu kuni 110-minutilise koristustükli, mille jooksul muutub tolmuvabaks keskmiselt 100 m2 suurune kodu. Kui aga sellest peaks väheks jääma, ei tasu muretseda. Robot tunnetab aku tühjenemist ning vajadusel sõidab laadimisalusele ja jätkab aku täitumisel koristust pooleli jäänud kohast.

Kui roboti turuletuleku hetkel võis see tunduda suhteliselt krõbeda hinnaga masinana, on nutikas abiline tänaseks tunduvalt kättesaadavamaks muutunud, sest Ecovacs Deebot OZMO 930 eest tuleb välja käia 549€. Võrreldes tänast hinda teiste uute robotitega, on tegu väga hea pakkumisega. Tasudes kokku 790€, siis saab robotiga kaasa ka käsitolmuimeja, mis on ülimalt kasulikuks abimeheks, puhastamaks ära pinnad, millele robot ise ligi ei saa.

Ecovacs Deebot Ozmo 930 Nõrkused

Esimese asjana peame valmistama pettumuse mitmekordsete kodude omanikele. Kuna robot nõuab, et tema tööalas oleks olemas laadimisalus, ei saa seda niisama lihtsalt ühelt korruselt teisele tõsta, sest selle tagajärjel üritab robot paaniliselt oma laadimisalust üles leida.

Roboti mopiga puhastamise funktsiooni üle ei tasuks ülemäära kõrgeid ootuseid seada. Tõsi, see saab lihtsamate plekkide ja üldise märgkoristusega suurepäraselt hakkama kuid tugevamad plekid saavad sellest võitu. Käsitsi mopiga puhastades saame vajadusel mopile suuremat survet avaldada kuid robotitel hetkel veel selliseid omadusi kahjuks ei ole. Tõeliselt hea mopifunktsiooniga saab hakkama, vaid märksa kõrgemas hinnaklassis olev Mamibot Exvac 680S.

Tegemist on pigem kobaka robotiga, mille kõrgus on lausa 10,2 cm. Ehk OZMO 930 ostjal tuleks arvestada, et iga mööblieseme alla see ei pääse ning siinkohal tuleb robotile abikäsi ulatada ja tolm käsitsi eemaldada. Internetist leitavate arvustuste põhjal võib ka öelda, et enne roboti ostmist oleks mõistlik eemaldada uksepakud või vahetada need madalamate vastu välja. Mopiga varustatud robot suudab ületada kuni 1cm kõrguseid takistusi ja mopi eemaldades kuni 1,2cm kõrguseid takistusi ehk suurt erinevust ei ole.

Viimase nõrkusena peame valmistama pettumust karvaste lemmikloomade omanikele. Nimelt ei saa see robot nende karvade eemaldamisega kõige paremini hakkama. Eriti suureks probleemiks on nende eemaldamine just vaipadelt ja sõltumata sellest, kui pika karvadega vaibad teil kodus on.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et Deebot OZMO 930 on hea hinna ja kvaliteedi suhtega robot. Sellest leiab mitmeid funktsioone ja lisaseadmeid, mis on siiani olnud saadaval vaid kõrgema hinnaklassi robotite puhul.

Ecovacs Deebot OZMO 930 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top