Ecovacs Deebot OZMO 905

Ecovacs Deebot OZMO 905

Ecovacs Deebot OZMO 905 pakub sarnaselt teistele OZMO seeria robotitele põrandate kuiv- ja märgpuhastust. Tänu robotisse peidetud tehnoloogiale on teil lõpuks ometi võimalik ka valida, kui märja mopiga teie kodu põrandad läikima lüüakse. Et aga robot veelgi ahvatlemaks muuta, on Ecovacs selle hinnalipikule kirjutanud üpriski soodsa summa.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot OZMO 905 Hinnang
4.1

Kokkuvõte

Ecovacs Deebot OZMO 905 on oma hinnaklassi kohta üpriski keskmise sooritusvõimega tolmuimeja. Masin saab edukalt hakkama vähenõudlike pindade koristamisega, kuid jääb keerulistemate puhul jänni.

Pros

  • Nutikas robot
  • Lisaks imemisele ka peseb
  • Hea loomakarvade puhul

Cons

  • Kõrge. Ei mahu kõikide mööbliesemete alla
  • Keskmisest ebaefektiivsem mopifunktsioon

Ecovacs Deebot OZMO 905 Eelised

OZMO 950 mudel on iseseisev koduabiline, millel tuleb tühjendada ainult tolmukasti ja lisada vett. Kuna vett läheb vaja põrandate märgpuhastamiseks, võib selle lisamise kohustuse enda tegevuste nimekirjast maha kriipsutada, kui te mopifunktsiooni kasutada ei soovi.

Roboti igapäevane kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks. Kogu juhtimine käib läbi telefonirakenduse, milles on võimalik määrata konkreetse koristustsükli koristusalasid, kui niiske mopiga robot põrandaid puhastama peaks, välistada teatud alasid ehk luua keelualasid ja luua koristusgraafikuid ehk millisel päeval ja kellaajal robotil on lubatud tegutseda ja millist tüüpi koristust soovite oma kodule teha. Et kogu juhtimine üheselt mõistetav oleks nii teie kui roboti jaoks, kaardistab see sisseehitatud laseritega teie kodu. See annab ka teile hea ülevaate kohtadest, mis võivad robotile problemaatiliseks jääda. Olles erinevate internetis leitavate arvustustega tutvunud, soovitame moppimise keelualana märkida kõik vaibad, sest nendel märgpuhastuse teostamine toob kaasa rohkem kahju kui kasu.

Kuna meie igapäevane elutempo on üha kiirem ja kiirem, on Ecovacs lisanud OZMO 950 mudelile Wi-Fi toe, mis võimaldab robotile uusi käsklusi saata või olemasolevaid käskluseid muuta kodust eemal viibides. Näiteks kui tööle jõudes meenub teile, et lastetoas jäid LEGO klotsid põrandale laiali, saate telefonirakenduses märkida, et lastetuba ei koristatakse või tõmmata keeluala ümber LEGO klotsidele. Kahjuks aga peame pettumuse valmistama nutikodude omanikele, sest Amazon Alexa ja Google Home käsklustele see ei reageeri.

Kui suure kodu koristamisega Deebot OZMO 905 hakkama saab? Erinevate internetis leiduvate arvustuste kohaselt kestab roboti aku 95-110 minutit. See tähendab, et robot suudab ühe laadimisega koristada 100-150 m2 suuruse kodu. Nii suur koristusalade vahe tuleneb peamiselt sellest, kui palju vaipu teie kodus on ja kui keerulise ülesehitusega see on. Nimelt lülitab robot ennast automaatselt võimsamale režiimile kui tunneb, et on jõudnud oma koristustöödega vaibale. Rohkem akut võib võtta ka erinevate kuni 1,8 cm kõrguste takistuste ületamine. Mopifunktsiooni kasutades on maksimaalse ületatava takistuse kõrguseks 1,5 cm. Kuigi robot läheb aku tühjenemisel iseseisvalt laadima ja jätkab ka koristust, ei mäleta see kohta, kus koristustöö pooleli jäi.

Viimase eelisena tooksime välja nurkadest ja äärtest koristuse. Robot saab sellega suurepäraselt hakkama tänu selle esiosas olevale 2 pöörlevale ja vahetatavale harjasele. Lisaks ei ole probleemiks ka lemmikloomade karvade koristamine – kui kasutate roboti põhja all olevat rullharja, sööb robot ka need üpriski edukalt ära.

Ecovacs Deebot OZMO 905 Nõrkused

Ecovacs Deebot OZMO 905 arvustusi lugedes võib peamise miinusena välja tuua selle kõrge disaini. Nimelt on tegu 10,2 cm kõrguse robotiga, mis tähendab, et see kõige paremini mööbli alla ei mahu. Samas kui te ei ole siiani mööbli alt tolmu koristamisele rõhku pannud, ei ole see teie jaoks nõrkuseks.

Viimase nõrkusena tooksime välja mopiga koristamise. Tõsi, robot teostab põrandatele märgpuhastust sama järjekindlalt nagu see koristab tolmu kuid ülemäära kõrgeid ootuseid ei tasuks seada. Nimelt kui me ise mopiga koristame, avaldame mopile määrdunud koha puhastamiseks suuremat survet. Kahjuks robot surve avaldamise hetkel veel hakkama ei saa kuid vaadates seni toimunud robotite ulmelist arengut on vaid aja küsimus, millal robotid surve avaldamise funktsionaalsust pakkuma hakkavad. Sarnases hinnaklassis saab märksa paremini mopifunktsiooniga hakkama Mamibot Prevac 650.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et kui olete otsimas endale robotit, mis kaardistab teie kodu ning teostab sellele põrandate märg- ja kuivpuhastust, on tegu üpriski hea lahendusega, mis ei kurna liialt teie rahakotti ning saab vähenõudlikes kodudes suurepäraselt hakkama.

Ecovacs Deebot OZMO 905 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top