deebot 605

Ecovacs Deebot 605

Ecovacs Deebot 605 näol on tegemist robottolmuimejaga, mis suudab lisaks tolmu imemisele ka põranda mopiga üle käia. Meie hinnangul on tegemist ühe oma hinnaklassi parima mudeliga, mida selle raha eest saada on võimalik. Loe edasi ja anname sulle antud tootest täpse ülevaate.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot 605 Hinnang
4.2

Kokkuvõte

Nii odavas hinnaklassis on meie arvates tegemist parima masinaga. Just hinna ning kvaliteedi suhe on see, miks Ecovacs Deebot 605 robottolmuimejat eelistada võiksid. Kui oled hinnatundlik vali Deebot 605. Parima võimaliku tulemuse saamiseks, vaata natukene kallimate masinate poole.

Pros

  • Odav
  • Hinda arvestades, koristab väga hästi
  • Mopifunktsioon

Cons

  • Omadustelt jääb kallimatele alla
  • Puudub “tark” puhastuse teekond

Ecovacs Deebot 605 Eelised

Deebot 605 on väga lihtsasti läbi mobiiliaplikatsiooni kontrollitav. Ta on antud hinnaklassist ainuke robottolmuimeja, mis teeb sinu kodust pärast esimest koristamisi kaardi ning seejärel võimaldab sul saata teda koristama näiteks ainult ühte konkreetsesse tuppa.

Nagu eelnevalt mainisime hõlmab Deebot 605 endas ka pesemisfunktsiooni. Tal on veepaak, mida saab mugavalt täita ning robot saab hõlbsasti hakkama ka mopifunktsiooniga. Ta ei ole põrandate pesul küll nii efektiivne nagu näiteks Mamibot PreVac 650, kuid sellest tuleb aru saada – ta on ka ligi 200€ odavam.

Just hind on üheks peamiseks põhjuseks, miks võiks Deebot 605 soetamise peale mõelda. 299€ saab robotit täie raha eest ning nautida funktsioonide, mida antud hinnaklassis liigikaaslased ei paku. Ka 2-aastane tootjapoolne garantii on julgustav ning annab piisavalt aega, et probleemide korral robot ära vahetada või tasuta parandada lasta. Neato näiteks pakub oma robotitele, vaid 1-aastast garantiid.

Ka üldised koristusomaduses on Deebot 605-l täiesti normaalsed. Ta saab hakkama enamuse mustuse üles korjamisega ning jätab väga harva prahti maha vedelema. Robot on varustatud kukkumisanduriga, mis teeb ta sobivaks kasutamaks ka treppidega majapidamistes.

Filtrina kasutatakse HEPA 12 filtrit, mis teeb masina sobivaks ka allergikutele.

Ühes omaduses teeb Deebot 605, aga kõigile meie poolt eelnevalt testitud ning arvustatud masinatele, aga pika puuga ära. Nimelt oma kõrguses. Ta on kõigest 7,9 cm kõrge, mis tähendab seda, et ta mahub teistest paremini madalate mööbliesemete alla koristama. Ta on lausa 2 cm lühem kui Neato mudelid ning isegi lühem kui “high end” hinnaklassis olev Mamibot ExVac 680S.

Ecovacs Deebot 605 Nõrkused

Esimese asjana tooks välja, et tema ühilduvus aplikatsiooniga oli paaril korral häiritud ning robot ei saanud hästi telefoniga ühendust. Enamjaolt oli kõik korras, kuid paaril korra tekitas see probleeme ning kerget frustratsiooni.

605 mudelil pole tarka puhastuse teekonda. See tähendab seda, et ta liigub üpriski “sihitult” sinu kodus ringi ning ei kasuta mitte mingisugust süsteemi. See pole isenesest alati halb. Mõned lausa väidavad, et niiviisi koristabki robot paremini, sest käib samu kohti mitmeid kordi üle ning korjab niiviisi okku ka näiteks tuulega juba käidud tee peale sattunud prahti. Fakt on, et ta võib aega-ajalt mõne koha siiski ka vahele jätta.

Otsus

Kui otsid ühte robottolmuimejat, mis on odav ning teeb töö ka adekvaatselt ära, siis on Ecovacs Deebot 605 Sinu jaoks. Tegemist ei ole ilmselgelt mingi imemasinaga ning oma imemise- ning pesemisomaduste poolest jääb külk mitmele kallimale mudelile alla, kuid antud hinnaklassis on ta kindlasti üks parimad ning teeb sinu nädalavahetuse koristamised tunduvalt lihtsamaks.

Ostujuhend

Eestis on Ecovacsi ametlikuks müüaks Beam Baltic OÜ. Võimalik, et masinaid saab soetada ka kuskilt mujalt ning odavama hinnaga, aga on 2 põhjust, miks mina soovitan alati soetada robot ametliku maaletooja või tema poolt heakskiidetud levitaja kaudu:

  1. Garantii. Ametliku müügikanalit pidi ostes saad garantii, mis on 100% ka olemas. Alibabad, robotcenterid võid muud ei pruugi sulle probleemi korral tuge üldse pakkuda, või käsivad toote neile saata, mis on omakorda nii kallis, aeganõudev kui tüütu. Oluline on veel mainida, et Eesti esindus ei pea ning tavaliselt pole neil ka soovi kahtlaseid kanaleid pidi soetatud roboteid teenindama. Ecovacs Deebot 605 on ametlikest kanalitest ostmise puhul 2-aastane garantii.
  2. Ecovacsi ametlik maaletooja lahendab kõik sinu probleemid, mis pärast tolmuimeja kätte saamist ise ära. See on kõige pinge- ning probleemidevabam viis.

Eelnevaid punkte ei tasuks kindlasti kergekäeliselt võtta. Robottolmuimejad koosnevad siiski liikuvatest osadest ning pole harv juhus, et olenemata masinast, tuleb neid vahepeal hooldada, sättida või remontida. Olen kuulnud mitmeid juhtumeid, kus inimesed, kes on oma masina soetanud mõned tuntumast Eesti massiivsest internetipoest, on pärast probleemide esinedes oma hädaga üksi jäänud. Ametlikke kanaleid pidi selliseid jamasid ei juhtu.

Ecovacs Deebot 605 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top