Ecovacs Deebot 601

Ecovacs Deebot 601

Ecovacs Deebot 601 puhul on tegu taskukohase robotiga, mis sobib eelkõige parkett- ja kivipõrandatega kodudesse. Tänu oma madalale, 8,4 cm kõrgusele, disainile ei jää sellele kättesaamatuks ka diivanite, kappide ja voodite all olev mustus. Masina Wi-Fi tugi teeb sellest aga sobiliku kaaslase ka tänapäevastesse nutikodudesse.

Ecovacs Deebot 601 Hinnang
3.9

Kokkuvõte

Ecovacs Deebot 601 on korralik abivahend prahi ja tolmu koristamiseks, jättes teile aega tegeleda oma lemmiktegevustega. Selle uuenduslik tehnoloogia teeb töö kiirelt ja efektiivselt teie eest ära. Selle roboti eelised on: lihtsus töö juhtimisel nii puldiga, kui ka nutiseadme kaudu; kvaliteetne töö tulemus; pestavad filtrid ja üliõhuke korpus, mis pääseb kappide ja voodite alla.

Pros

  • Ülimalt odav
  • Lihtne kasutada
  • Efektiivne kõvadel pindadel

Cons

  • Mitte nii hea vaipadel
  • Sobib ainult väikestesse kodudesse
  • Ei saa hästi karvade imemisega hakkama

Robottolmuimejad on tänapäeval populaarsed ja nende tootevalik laieneb järjest. On suuremaid ja väiksemaid, väga paljude nutilisadega ja lihtsamaid roboteid. Kui teie jaoks ei ole oluline masina juures selle nutilisade rohkus või uuenduslikud lahendused, vaid vajate korralikku ning kvaliteetset puhastust, siis  Ecovacs Deebot 601 on mõeldud just teile. Lisaks ei pea te selle ostmiseks liigselt raha kulutama.

Deebot kasutab uuenduslikku puhastustehnoloogiat, et saaks suuremat pinda põhjalikumalt ja tõhusamalt puhastada. Koos tervikliku puhastussüsteemiga tähendab see, et robotil kulub vähem aega koristuseks. Teie aga saate nautida oma vaba aega laste või lemmikloomadega, sest Ecovacs Deebot 601 on võimeline puhastama kõik põrandad, kus äsja on tegutsenud kasvõi kogu teie pere.

Roboti juhtimine ja liikumine

ECOVACS mobiili äpiga saab lihtsa vaevaga seadet programmeerida puhastama just teile sobival ajal, vahetada koristusprogramme ja juhtida seadet sobivasse kohta. Selleks on robotil Wi-Fi indikaator, mis lubab teil ka kodust eemal olles panna Ecovacs Deebot 601 tööle just siis, kui teile seda kõige rohkem vaja on. Näiteks ise vabas õhus aega veetes saab robot tegeleda teie kodu tolmust ja prahist puhastamisega. Koju jõudes saate nautida värskelt puhastatud tube.

Seadmega on kaasas väike, lihtsalt kasutatav ja ilusa disainiga pult, millega saate juhtida seadme funktsioone ja liikumist. Saate panna roboti ühe koha peal või tervel alal koristama, saata laadima ja anda käsklus töö alustamiseks või lõpetamiseks.

Oluline eelis teiste robottolmuimejate ees on robot Ecovacs Deebot 601-il üliõhuke korpuse disain. Nimelt võimaldab selle kõigest 7,9 sentimeetrine kõrgus robotil töötada kitsastes ja madalates kohtades nagu näiteks kappide, diivanite ja tugitoolide all.

Robottolmuimeja Ecovacs Deebot 601 on robot, mis efektiivselt ja süstemaatiliselt liigub puhastataval pinnal. Tänu sellele saab efektiivselt puhastatud kogu põrandapind. Seades roboti MAX režiimile, saab robot pinnalt kätte ka suuremad purud ja tükikesed.

Vaipadel olevad äärenarmad on soovitav koristuse ajaks lükata vaiba alla, et robot oma harjastega ei takerduks nendesse. Samuti korja põrandalt väikesed asjad, mis võiksid koristusteele ette jääda. Näiteks sussid, laadijad, laste väikesed mänguklotsid jne.

Fiter ja tolmupaak

Ecovacs Deebot 601 tolmu- ja tolmupaak ja selles olev filter on kõik veega pestavad. Tühjenda konteiner prahist, seejärel pese voolava vee all ja kuivata korralikult, vajadusel lase õhu käes kuivada ning aseta oma kohale tagasi. Pestav filter on mugav ja rahasäästlik lahendus, sest teil ei ole vaja pidevalt uut filtrit osta. Samal ajal ei lase filter läbi väikseid osakesi ja teie toa õhk jääb puhtaks.

Korralik puhastus

Oma kodu saate Ecovacs Deebot 601 robottolmuimejaga kvaliteetselt puhtaks. Seadmel on kõhu all pöörlev kummist hari, mis harjab pinnalt üles mustuse. Külgedel asuvad kaks harja, mis puhastavad põrandaääred ja -nurgad. Valides MAX režiimi, töötavad seadme harjased topelt kiiresti, et saada kätte ka kõige raskem mustus. Robot korjab põrandalt ka väikesed tükikesed ja prahid, teie aga saate nautida oma vaba aega ja puhast põrandat.

Robot valib otstarbeka teekonna

Ecovacs Deebot 601 valib koristamiseks kõige otstarbekama teekonna, hoides nii kokku aega ja energiat. Samuti saate ise valida, millise koristusrežiimi ja teekonna robottolmuimeja läbib.

Järjest töötamise aeg on 110 minutit ja 70 minutit MAX režiimis. Aku tühjenedes liigub robot plastikust laadimisjaama, mis on disainitud võimalikult väikeseks, nii et seinale kinnitatuna ei paista see liigselt silma. Tööd jätkab Deebot 601 uuest kohast või uue programmiga, see tähendab, et juhul kui töö jäi enne aku tühjaks saamist kuskil pooleli, siis see robot ei lähe tagasi poolelioleva koha peale.

Ecovacs Deebot 601 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mybot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“10roboteu”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top