Ecovacs Deebot 601

Ecovacs Deebot 601

Uuendatud:

Ecovacs Deebot 601 puhul on tegu taskukohase robotiga, mis sobib eelkõige parkett- ja kivipõrandatega kodudesse. Tänu oma madalale, 8,4 cm kõrgusele, disainile ei jää sellele kättesaamatuks ka diivanite, kappide ja voodite all olev mustus. Masina Wi-Fi tugi teeb sellest aga sobiliku kaaslase ka tänapäevastesse nutikodudesse.

Sisukord (vajuta et avada)

Ecovacs Deebot 601 Hinnang
3.9

Kokkuvõte

Ecovacs Deebot 601 on madalas hinnaklassis robot, mis sobib pigem “lihtsamate” kodude koristamiseks, kus on väike ruumala ning puuduvad vaibad.

Head

  • Ülimalt odav
  • Lihtne kasutada
  • Efektiivne kõvadel pindadel

Vead

  • Mitte nii hea vaipadel
  • Sobib ainult väikestesse kodudesse
  • Ei saa hästi karvade imemisega hakkama

Ecovacs Deebot 601 Eelised

Deebot 601 on järjekordne Ecovacsi madalama hinnaklassi robot. Kuna selle eest tuleb välja käia vaid umbes 200€, sobib see hästi neile, kes ei ole täielikult veendunud, et robotit on nende majapidamisse vaja. Kui oled, aga kindel, et soovid robottolmuimejat pikemaks ajaks, mis oma tööga ka suurepäraselt hakkama saab, siis soovitamekallimas hinnaklassis olevat Mamibot ExVac 680S isendit või Ecovasi lipulaeva OZMO 950 robottolmuimejat.

Robotit on võimalik juhtida kasutades selleks robotil olevaid nuppe, kaasasolevat analoog pulti või telefonirakendust. Ükskõik, millise juhtimisviisi kasuks otsustate, on teile saadaval samad funktsioonid. Telefonirakenduse kasuks otsustades on teil võimalik robot liita Amazon Alexa ja Google Home nutikodu lahendustega ning kontrollida seda häälkäskluste teel. Lisaks kuvab robot teie telefonis koristusajalugu ning teavitab teid, kuna oleks vaja vahetada harjaseid või HEPA filtrit.

Võimalik on valida 4 erineva puhastusprogrammi vahel – nurkadele ja äärtele keskendumine, automaatne puhastus, kohtpuhastus ja parketi puhastus. Ecovacs soovitab automaatset puhastusrežiimi kasutada peamiselt vaipadega kodus, sest selles režiimis hakkab robot diagonaalis teie kodu koristama. Kohtpuhastuse puhul, nagu selle nimetusestki võib tuletada, koristatakse mingit kindlat ala, mis on vaja mustusest puhtaks saada. Parketi puhastus sobib tegelikult väga hästi ükskõik millise kõva pinnase puhastamiseks. Selles režiimis anname robotile pigem vabad käed ning see tunnetab ise, millised alad on vaja veel üle käia.

Selleks, et meie elu veelgi lihtsamaks muuta, on võimalik robotile koostada koristuskavad. Näiteks kui soovite nädalavahetusele puhta koduga vastu astuda, võite seadistada, et igal reedel kell 10-17 on robotil lubatud teie kodu koristada.

Kuigi roboti aku kestab erinevate internetis leitavate arvustuste järgi 112-120 minutit, ei tasuks muretseda, et selle imemisvõimsus on selle saavutamiseks nõrgem. Eriti hästi saab see hakkama näiteks kivikeste ja liivaterade puhastamisega, sest selle põhja all on keerlev rullhari ning roboti esiosas kaks keerlevat harjast, mis kõik aitavad koguda võimalikult palju mustust selle suurde tolmusahtlisse.

Roboti kasutajad on öelnud, et 50-60 m2 suurust korterit saab vähemalt kaks korda puhastada enne, kui selle tolmusahtlit on vaja tühjendada.

Ecovacs Deebot 601 Nõrkused

Roboti nõrkustest rääkides peame esmalt mainima tubades navigeerimist. Kuna robotil puuduvad tuba skaneerivad laserid, ei tea see täpselt, kus asub. Sellest tulenevalt võib juhtuda ka olukord, kus masin ei leia oma laadimisalust üles ning jääb tühja akuga keset tuba seisma.

Järgmisena toodi internetis leitud arvustusest välja, et Deebot 601 ei ole kõige vastupidavam. Näiteks tuli robotil juba paar nädalat pärast ostmist korpusel olev pehmendus lahti. Loomulikult võis tegu olla ainult ühe vigase robotiga, sest teisi arvustusi sarnase probleemiga meil internetis leida ei õnnestunud.

Viimasena ei saa mainimata jätta karvaste lemmikloomade karvade koristamist. Kuigi robotil on väga hea imemisvõimsus, ei saa see tööga hakkama. Nimelt kipuvad karvad keerlevate osade külge takerduma, sundides roboti peatuma ja koristustalgud pooleli jätma.

Otsus

Kokkuvõttes võib öelda, et Ecovacs Deebot 601 hinna ja kvaliteedi suhe on väga hästi paigas. Makstes roboti eest vaid 200€, saate endale kõikjalt maailmast juhitava abilise, kes sobib pigem parketi või kivipõrandatega kodudesse. Kui aga teie perekonnas on karvased lemmikloomad, tuleb teil ostuotsus langetada mõne teise Ecovacsi roboti kasuks, sest nende jaoks ei ole see probleemiks.

Ecovacs Deebot 601 saad soetada, vajutades siia või allolevale nupule.

VAATA HINDA AMETLIKU MÜÜA KODULEHELT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 5%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top