bObsweep bObi Pet robottolmuimeja 309€

0

HEAD/ Tal on väga palju erinevaid lisasid. Tunduvalt odavam kui meie poolt valitud TOP4 robottolmuimejat.

VEAD/ Nägi takistustega rohkem vaeva kui teised katses osalenud robottolmuimejad.

OTSUS/ Vaatamata mõnedele nõrkustele olid bObsweep bObi Pet robottolmuimeja võimed üle keskmise. Lisaks on tema garantiiaeg kaks korda pikem kui teistel.

Meie katsetuste tulemusena jäi bObsweep bObi Pet robottolmuimeja oma imemisvõimetelt keskmike hulka, kuid ta oli üpriski nõrk saamaks mööda erinevatest takistustest. Ta mitte ei liikunud neist õrnalt mööda, vaid rammis täie jõuga sisse. Mitte just kõige “hellam” robottolmuimeja.

Meie katse jooksul suutis ta ümber ajada väikese laua, mille peal oli lillepott. Muld mis selle ümberajamisest tekkis oli tema jaoks samuti ületamatuks takistuseks. Nimelt ei suutnud ta isegi seda ära imeda.

See kõrvale jättes, oli tema imemisvõimsus täiesti okeil tasemel. Ta imes väga hästi ära kassiliiva ning krõbinad, kuid loomakarvadega jäi ta märkimisväärselt hätta.

Kokkuvõttes vajab ta palju järelevaatamist, sest ta jääb pidevalt kinni ning ei suuda takistustest eemale hoida. Kõike seda kompenseerib muidugi tema madal hind. Kui te soovite ainult 300€ robottolmuimeja peale kulutada, siis soovitame valida bObsweep bObi Pet robottolmuimeja. Kui teil on suurem eelarve, siis pigem mitte.

HINNANG
Sooritus
9.0
Mugavus
9.0
Lisad
9.0
JAGA

JÄTA OMA VASTUSES

Please enter your comment!
Please enter your name here