Bobsweep Bobi Pet robottolmuiemja

bObsweep bObi Pet robottolmuimeja

Uuendatud:

Bobsweep Bobi Pet on ehe näide tootest, mille puhul on soovitud head kuid disainerid ei ole toote komplekteerimisega just kõige paremini hakkama saanud. Roboti parimate omadustena võib välja tuua selle taskukohase hinna, stiilse välimuse, baktereid hävitava UV lambi ning põrandapesu mopi. Nõrkustena tuleb kindlasti mainida tõsiasja, et roboti esteetiliselt kaunis välimus saab juba pärast 1-nädalast kasutust rikutud ning selle imemisfunktsioon on pigem nõrk. Seega, kui oled loomaomanik, ei maksa kinni haarata roboti nimes peituvast „pet“ ehk lemmikloom sõnast. Jah, see saab kergemate puhastustöödega hakkama kuid kui olete otsimas lahendust karvaste lemmikute tagajärgede koristustele, peate kahjuks edasi otsima.

Sisukord (vajuta et avada)

Bobsweep Bobi Pet Hinnang
3

Kokkuvõte

Bobsweep Bobi Pet on üks väheseid antibakteriaalse UV lambiga robottolmuimejaid maailmas. Tulenevalt sellest, et tema ülejäänud omadused eriti head pole, siis meie teda endale koju ei ostaks.

Head

  • Odav
  • Antibakteriaalne UV lamp

Vead

  • Mitte kõige efektiivsem
  • Raske üles seada
  • Jääb tihti kinni

Bobsweep Bobi Pet Eelised

Tegemist on äärmiselt kauni, pealt pigem peeglit meenutava robotiga, mille ääred on kaetud silikoonist muhkudega, mis aitavad vähendada võimalikke mööblile tekitatud kriimustusi. Märkimist väärib ka roboti paksus. Tulenevalt sellest, et antud robottolmuimeja on vaid 8,89 cm kõrge, võite kindlad olla, et tolmurullide koht ei ole enam teie diivanite ja kappide all – Bobsweep Bobi Pet saab nad kätte! Ja mis kõige tähtsam – Bobsweep Bobi Pet maksab vaid 240€.

Pärast Bobsweep Bobi Pet-i ülesse seadmist on tema kasutamine märkimisväärselt lihtne – selleks ei ole vaja otsida oma telefoni, sest piisab robotiga kaasas olnud puldist ja et asja veelgi lihtsustada, on sellel ainult 2 koristusrežiimi – tavaline ja turbo, tehes sellest masina, mille käivitamisega saaks isegi laps hakkama. Tavalises režiimis peab tootja sõnul roboti aku vastu kuni 120 minutit, turbo režiimis aga 90 minutit. Sellest on rohkem kui küll, et koristada korter või suure maja korrus. Lisaks võtab aku täis laadimine ainult 180 minutit.

Järgmise hea omadusena tooksime välja lisavarustuse – mopp ja UV lamp. Mopp aitab korraga vabaneda 2 tüütust tegevusest – tolmuimejaga koristamine ja põrandate pesemine. Tõsi, moppi robot automaatselt ise ei niisuta ning sellega tuleb omanikul ise robotile kaasa aidata. Robotisse sisseehitatud UV lamp vabastab (vähemalt tootja sõnul) meie kodud bakteritest ja mikroobidest, selle toimivuse kohta head ülevaadet me aga ei ole suutnud leida.

Bobsweep Bobi Pet Nõrkused

Kuigi Bobsweep Bobi Pet on soodne ja selle kasutamine on lihtne, on masina esmakordne seadistamine pigem keeruline. Pelgalt aku sisestamiseks tuleb roboti põhi lahti kruvida, ühendada aku juhtmete külge, seejärel pressida juhtmed koos akuga robotisse tagasi ning seejärel kaas uuesti kinni kruvida. Jah, seda tuleb ainult 1 korra teha kuid annab hea eelaimduse sellest, kuidas edasine kooselu robotiga välja hakkab nägema.

Järgmisena tuleb meil tähelepanu suunata selle töökindlusele. Bobsweep Bobi Pet imemisvõimsus on pigem nõrk ning robot kipub mööbli vahele kinni takerduma. Kui takerdumine on mõnes kodus mööblirohkuse tõttu paratamatu, ei suuda me tootjale andestada nimevaliku osas. Kui tootja peab piisavalt oluliseks roboti nimes sõna pet ehk lemmikloom kasutada, võiks see vähemalt karvaliste lemmikute karvade koristamisega hakkama saada. Kahjuks peame teile taaskord pettumuse valmistama. Kõike seda arvesse võttes ei nimetaks me Bobsweep Bobi Pet robotit abiliseks, sest tema tööd tuleb üldjuhul kriitilise pilguga üle vaadata ning iga koristustsükli jooksul vähemalt korra hädast välja aidata.

Otsus

Kui meil tuleks robotit 5 palli süsteemis hinnata, annaksime talle suurusjärgus 3 tärni. Tegemist on küll soodsa masinaga kuid selle kasutamine ei ole just kõige meeldivam. Ikka ja jälle tuleb robot mööbli vahelt välja aidata või puhastada selle harjaseid karvadest. Kodust tööle minnes me seda tööle jätta pigem ei soovitaks. Kui on võimalust robottolmuimeja soetamiseks vähegi rohkem raha kulutada, soovitaksime meie pigem Mamibot prevac 650 robottolmuimejat või, siis natukene odavamat Ecovacs 605 masinat.

Ostujuhend

Kui soovid antud robottolmuimejat osta, siis kahjuks Eestis bobsweep masinaid ei müüa. Ainuke võimalus on neid tellida välismaalt. Kõige turvalisem on seda teha järgnevalt lingilt.

VAATA HINDA JA LISAINFOT SIIT

Omad isiklikku kogemust? Ole hea ja anna teada, mida arvad.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ära maga maha. Mamibot veebipood annab kõikidele tellimustele alla LISA 10%.

(kehtib isegi allahinnatud toodete puhul)

Allahindluse saamiseks kasuta ostu vormistamisel boonuskoodi:

“Robottolmuimejad10”

Vaata pakkumisi siit   

*Pakkumine kehtib eksklusiivselt robottolmuimeja.eu veebilehe külastajatele.

Scroll to Top